Kołobrzeg - Fabryka Fantazji 

 • smyki

Wkrocz do krainy fantazji i fantastycznej przygody!

od1477 zł

Kołobrzeg Fabryka Fantazji 2019 to kolonia nie tylko dla artystów, lecz dla wszystkich dzieci w wieku 7-11 lat, które cechuje bogata wyobraźnia i chęć dobrej zabawy. Na szlaku przygody czekają m.in. rejs statkiem, przejażdżka kolejką bajkową oraz wizyta na Dzikim Zachodzie w pobliskim Zieleniewie. Nadmorskie spacery pobudzą naszą wyobraźnię do tworzenia rzeźb z gliny, znalezione na plaży muszelki wykorzystamy podczas zajęć decoupage’u, zaś piękne zachody słońca będą inspiracją do tworzenia witraży. Dołącz do grupy smyków na wakacjach. Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

97%
 

zakwaterowanie

100%
 

wyżywienie

100%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 142 opinii uczestników

Program realizowany w ramach cyklu „Smyki na wakacjach” adresowany jest do dzieci w wieku 7–11 lat. To właśnie tutaj, w bajkowym świecie, pod okiem wykwalifikowanej kadry każdy z małych odkrywców łatwiej się zaaklimatyzuje na kolonii i przeżyje z nami niesamowitą przygodę.

PODRÓŻE ARTYSTÓW – W POSZUKIWANIU WRAŻEŃ

 • wizyta na Dzikim Zachodzie – przejażdżka na koniu, malowanie twarzy, scenki westernowe, gorączka złota, pokazy taneczne oraz niezapomniana przygoda w minizoo, gdzie poznasz: strusie afrykańskie, świnki wietnamskie, egzotyczne ptactwo, jelonka Bambi, kozły, wielbłąda, lamy, daniele, owce i zebrę,
 • wycieczka autokarowa Międzyzdroje – Rewal – Trzęsacz – Jezioro Turkusowe,
 • zwiedzanie Kołobrzegu w formie gry miejskiej: ratusz staromiejski, bazylika Mariacka, baszta Prochowa,
 • wycieczka do Fortu Ujście, gdzie zobaczysz: latarnię morską, port jachtowy, pomnik Zaślubin z Morzem.

PASJA TWORZENIA – ARTYŚCI W SWOIM ŻYWIOLE

 • lepienie z gliny – poznanie tajników lepienia z gliny; zobaczysz jak ze zwykłego kawałka gliny powstają wspaniałe rzeczy,
 • tworzenie witraży – zapoznanie się z niezwykle prostą techniką zdobniczą, jaką jest malowanie, np. na szkle,
 • tworzenie biżuterii – tworzenie bransoletek z kolorowych gumek (Uwaga panowie!, pamiętajcie, że prezenty wykonane własnoręcznie są najcenniejsze),
 • origami – zapoznanie się ze wschodnią sztuką tworzenia figurek z papieru,
 • zajęcia z decoupage’u – poznanie jednej z najbardziej kreatywnych technik ozdabiania przedmiotów. Podczas warsztatów przekonasz się, że z materiałów dostępnych w każdym domu można stworzyć niesamowite dzieło.

RELAKS ARTYSTÓW – ARTYŚCI POTRAFIĄ ŚWIETNIE SIĘ BAWIĆ

 • Piracka Przygoda – zabawa w starym forcie, zwyczaje i obrzędy marynarskie, szanty,
 • rejs statkiem,
 • przejażdżka kolejką bajkową,
 • gra terenowa Świetliki – przez mroczny las do celu prowadzą Cię świetliki, pokonasz trasę, wykonując zagadkowe zadania, wyprawa z niespodzianką i dreszczykiem emocji,
 • kąpiele w morzu i plażowanie,
 • bal artystów połączony z prezentacją prac młodych artystów,
 • program rekreacyjno-sportowy: olimpiada sportowa, piłka plażowa,
 • zabawy integracyjne, turnieje i quizy, Neptunalia,
 • udział w otwartych imprezach rozrywkowych organizowanych przez miasto Kołobrzeg,
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Podczas trwania kolonii wspólnie stworzycie Wielkie Dzieło Malowane Palcami „Kołobrzeg, Wakacje 2019”!

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Legoland

Wycieczka autokarowa do Legolandu w Danii do jedynego w Europie lunaparku zbudowanego z klocków Lego. Na miejscu jedyny zabawkowy świat w miniaturze, kościoły i miasta duńskie, krajobraz fiński, szwedzki i alpejski, kraj piratów, safari, kraj techniki Lego, najpiękniejszy pałac miniaturowy na świecie. Bilet wstępu płatny dodatkowo 45 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 23:00, powrót ok. 3:00 dnia następnego.

* Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

Wycieczka do Legolandu dostępna jest w I oraz IV turnusie.

267 zł*
Stralsund

Wycieczka autokarowa do niemieckiego miasteczka Stralsund, które słynie przede wszystkim ze wspaniałej starówki wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO oraz Ozeaneum, jednego z największych oceanariów na świecie, gdzie znajduje się ok. 7 tysięcy gatunków roślin i zwierząt żyjących w wodach Bałtyku, Morza Północnego, północnego Atlantyku.Bilet wstępu płatny dodatkowo 14 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 06:00, powrót ok. 19:00.

147 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Elbląg
89 zł
Ełk
129 zł
Gdańsk
119 zł
Katowice
159 zł
Kraków
169 zł
Koszalin
79 zł
Kętrzyn
119 zł
Malbork
89 zł
Olsztyn
79 zł
Poznań
119 zł
Słupsk
89 zł
Szczecin
119 zł
Tczew
89 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
159 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek kolonijny Dom Rybaka położony na ogrodzonym, pięknie zagospodarowanym terenie w bezpośrednim sąsiedztwie parku, 600 m od plaży. Pokoje 4-, 5-, 6-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w łóżka jednoosobowe lub piętrowe oraz pokoje typu studio (3+4 lub 4+4 z pokojem przechodnim) z pojedynczymi łóżkami lub piętrowymi z pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek ma własną stołówkę, salę TV i salę dyskotekową.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ratownika, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty w przypadku wykupienia wycieczek fakultatywnych, ważną legitymację szkolną, kieszonkowe na własne wydatki i ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus O.K. Dom Rybaka

1

03.07.2019 - 13.07.2019

1477zł

brak miejsc

2

14.07.2019 - 24.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

3

25.07.2019 - 04.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

4

05.08.2019 - 15.08.2019

1477zł

brak miejsc

“Podobało mi się, że byłam w kanale telewizyjnym. Super imprezy. Poznałam fajne koleżanki. Fajnie, bo można zamawiać pizzę.”

Lilianna - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Nasza opiekunka była bardzo miła, organizowałą ciekawe wyjścia. W Domu Rybaka panowała miła atmosera. Koleżanki były miłe, rzadko zdarzały się kłótnie. Podobały mi się też wyjazdy i dyskoteki.”

Kinga - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Ala ładnie czyta i opowiada historie, robi fajne zajęcia. Poznałam fajne koleżanki, np. Ania Mężybowska, Ola Rogorzelska, Liliana Grotowska, Maja Drężek, Maja Wesołowska i tak dalej. Fajne wygodne łóżka, szczególnie pietrowe, fajne dyskoteki.”

Amelia - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Mam bardzo fajną panią. Pani Ala jest bardzo miła. Na kolonii są wygodne łóżka i bardzo fajne pokoje. Ogólnie ta kolonia jest super fajna.”

Laura - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mi się podobała pani wychowawczyni Pani Alicja Milewska. Poznałam bardzo miłe koleżanki: Laurę, Maję, Kingę, Kasię, Gabrysię, Zosię, Tosię. Byłybardzo fajne wyjazdy do Legolandu i Stralsundu.”

Weronika - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na kolonii jest fajnie, są fajne pokoje, pyszne jedzenie, najfajniej było wieczorami nad morzem. Nie podobało mi się z kim jestem w pokoju. Źle się czułam z tymi dziewczynami z pokoju, lubiłam tylko Kasię, Zosię i Tosię. Dziewczyny ustaliły kolejność kąpania bez mojej wiedzy i Kinga zapisała mnie na końcu i tylko jak jechałam do 'Legolandu' mogłam wykąpać się druga. Niefajne jest też jak Weronika ciągle krzyczy.”

Gabriela - 10 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Najbardziej podobało mi się w Legolandzie wszystko. Zajęcia prowadzone przez Panią Magdę były super fajne. Ośrodek 1 klasa choć ma parę wad”

Lena - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Podobały mi się zajęcia plastyczne, ponieważ robliśmy bransoletki, lepiliśmy z gliny itp… Była bardzo fajna Pani. Najfajniejsze były kąpiele w morzu.”

Zosia - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Najbardziej podobała mi się wycieczka do oceanarium w Niemcech i do Zieleniewa oraz wyprawa do miasta. Podobały mi się stroje, które robiłyśmy z koleżankami i lepienie z gliny oraz malowanie jej. Były bardzo miłe Panie i miła obsługa ośrodka, przepyszne śniadania, obiady i kolacje. Najpyszniejszy był schabowy. Moja najlepsza kolonia. ”

Lena - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Było bardzo fajnie, najbardziej mi się podobało gdy wychodziliśmy w różne miejsca. Fajnie było w wolnym czasie wyjść na podwórko. Chciałbym to powtórzyć ”

Nastka - 9 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty