Wakacyjna Przygoda 

Zabawa, wypoczynek, emocje

od1097 zł

Wakacyjna Przygoda to obóz młodzieżowy 2019, podczas którego nie będziesz miał nawet chwili na nudę! W Ośrodku Wypoczynkowym Kulka czeka Cię mnóstwo szalonych atrakcji, takich jak paintball, quady, kajaki, park linowy, gry terenowe, pojedynek gladiatorów, symulator lotów kosmicznych, wyprawa smoczą łodzią i moc innych wrażeń, których nigdy nie zapomnisz. Przyjedź do nas i daj sobie szansę na niesamowitą wakacyjną przygodę! Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i wiele innych). Przyjedź i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

95%
 

zakwaterowanie

95%
 

wyżywienie

94%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 88 opinii uczestników

 • quady – przejażdżka po specjalnie przygotowanym torze (u nas tylko oryginalne quady yamaha!),
 • zajęcia linowe – przejście po parku linowym,
 • wejście na wieżę ze skrzynek,
 • nauka strzelania z łuku,
 • Archery Challenge – innowacyjna i bezpieczna rozrywka łącząca w sobie precyzję strzelecką, sportową rywalizację i pełne adrenaliny starcie łuczników,
 • żyroskop – kosmiczny trener, symulator lotów kosmicznych,
 • gladiatorzy – wykaż się odwagą i sprytem; utrzymaj równowagę, strąć przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy,
 • paintball – fabularyzowana gra taktyczna w maskach ochronnych z użyciem broni barwiącej Tippmann (100 kulek),
 • nauka strzelania z broni pneumatycznej – trening strzelecki,
 • Ale Cyrk!, czyli blok zajęć akrobatycznych – nauka chodzenia na szczudłach oraz jazdy na dziwnym rowerze,
 • passball – zawodnicy ubrani w oryginalne stroje toczą wesołą rozgrywkę piłkarską,
 • Wielka Demolka – drużynowa rywalizacja, budowa i burzenie prawdziwego muru,
 • graffiti – stwórzcie logo podobozu i nanieście je na ściankę,
 • Tajna Misja – posługując się GPS-em uratuj świat przed zagładą – NOWOŚĆ!,
 • wyprawa kajakami turystycznymi po jeziorze Łęsk,
 • smocza łódź – wciel się w starodawnego wojownika i wyrusz na wyprawę po jeziorze Łęsk,
 • survival – podstawy survivalu oraz jego rodzaje; dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca oraz jak ją zrobić; nauka budowania schronienia w trudnych warunkach; nauka podstawowych stosów ogniskowych oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody,
 • przyrodnicza wyprawa do lasu – poznasz zasady zachowania się w lesie oraz nauczysz się odnajdywać i rozpoznawać pozostawione w nim ślady,
 • Tropami Wodza – nocna gra terenowa pełna przygód – NOWOŚĆ!,
 • Mazurska Pułapka – fabularyzowana gra terenowa,
 • karaoke w Cool Barze,
 • rozgrywki drużynowe w unihokeja,
 • kąpiele i plażowanie,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • gry i zabawy, konkursy.

STREFA KLUBOWICZA

 • Dodatkowo karty na trzy mega imprezy z napojem GRATIS i VIP-owska obsługa!


Przypominamy o zabraniu śpiwora.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości ok. 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – supernowoczesny, czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2019.

239 zł
Wycieczka autokarowa Kadzidłowo i Mikołajki

W Mikołajkach czeka na Ciebie Tropikana – park rozrywki w hotelu Gołębiewski. Zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna to tylko niektóre z atrakcji.
W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie spotkasz różne zwierzęta, o których dotąd nie miałeś okazji słyszeć. Poznasz rzadkie gatunki, takie jak: rysie, wilki, puchacze czy głuszce.
UWAGA! Bilet wstępu do parku wodnego Tropikana płatny dodatkowo: ok 18 zł (do 14 lat - konieczna legitymacja szkolna) i ok 36 zł (powyżej 14 lat).

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
159 zł
Bydgoszcz
159 zł
Elbląg
159 zł
Gdańsk
159 zł
Gdynia
169 zł
Gniezno
169 zł
Katowice
179 zł
Koszalin
169 zł
Kraków
179 zł
Olsztyn
69 zł
Poznań
169 zł
Słupsk
169 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
159 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
179 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to raj dla każdej grupy wiekowej. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewni kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz 4 ha powierzchni, zagospodarowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Camp igloo, namioty „igloo” 4-osobowe – dwie sypialnie 2-osobowe wyposażone w materace wojskowe i koce, ustawione na drewnianej podłodze. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice. Zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą wg tabeli.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową, śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku otrzymaliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy WOPR stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY

Piknik rodzinny - jedyny w Polsce!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy atrakcje (mega twister, segway, żyroskop, ścianka wspinaczkowa) oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 30.06.2019 r.
 • Turnus II – piknik: 7.07.2019 r.
 • Turnus III – piknik: 21.07.2019 r.
 • Turnus IV – piknik: 3.08.2019 r.
 • Turnus V – piknik: 11.08.2019 r.
 • Turnus VI – piknik: 25.08.2019 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Turnus Namioty igloo

1

22.06.2019 - 02.07.2019

1097zł

brak miejsc

2

03.07.2019 - 13.07.2019

1097zł

brak miejsc

3

14.07.2019 - 24.07.2019

1097zł

brak miejsc

4

25.07.2019 - 04.08.2019

1097zł

brak miejsc

5

05.08.2019 - 15.08.2019

1097zł

brak miejsc

6

16.08.2019 - 26.08.2019

1097zł

brak miejsc

“Ośrodek jest młodzieżowy i przyciąga młodzież. Instruktoży są bardzo fajni i mają dobry kontakt z młodzieżą. Super atmosfera.”

Aleksandra - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Aleksandra Brzezińska jest bardzo fajnym wychowawcą. Pani Ola jest też bardzo miłą osobą. Obiady mogłyby być lepsze. Atrakcje i zajęcia były bardzo fajne i instruktorzy też.”

Amelia - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pani Ola to miła i przyjazna wchowawczni ale potrafi być surowa. Pani Ola jest super. Naj lepsza atrakcja to kłady. Objady mogły być lepsze ale i tak som dobre.”

Natalia - 13 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Sympatyczni wychowawcy i instruktorzy. Miła i śmieszna atmosfera między kolonistami. Dobre jedzenie, fajne zajęcia oraz bardzo fajny ośrodek.”

Martyna - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mili i pomocni wychowawcy jak i instruktorzy. Wszystkie zajęcia są bardzo ciekawe i wyjątkowe. Nowo poznane osoby zostaną przyjaciółmi na zawsze.”

Maja - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Obóz ogółem bardzo mi się podobał. Najbardziej podobały mi się zajęcia Archery Challange. Podobało mi się podejście naszej pani do nas traktowała nas jak przyjaciół a nie jak wrogów.”

Adrianna - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Zajęcia były na wysokim poziomie. Bezpieczeńśtwo było najważniejsze. Poznałam wielu sympatycznych ludzi, dodatkowe gry integracyjne. Stosunki wychowawców do uczestników są bardzo dobre.”

Wiktoria - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Panuje tu bardzo miła atmosfera. Wszyscy są mili i próbują pomóc. Jest tutaj dobre jedzenie. Można się najeść. Wychowawcy są mili, ale i surowi (pozytywnie).”

Aleksandra - 13 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Panuje miła i przyjazna atmosfera. Dobrze są zorganizowane zajęcia. Niepowtarzalne atrakcje (można dodać więcej atrakcji na wodzie np.. Żaglówka, banany, narty wodne, winsurfing itp..)”

Hanna - 13 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Sumpatyczna kadra i obozowicze. Dużo ciekawych atrakcji, brak nudy. Dzięki bobycie tutaj poznałam wiele ciekawych osob i nauczyłam się wielu rzeczy.”

Klaudia - 17 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty