Wakacje z Elsą 

WKROCZ DO TAJEMNICZEGO ŚWIATA KRAINY LODU

od1477zł

Wakacje z Elsą 2017 to magiczne kolonie, które przeniosą Cię w świat Krainy Lodu. W Ośrodku Wypoczynkowym Kulka poczujesz się jak prawdziwa królewna. Razem z Anną przejdziesz trening sprawnościowy i przejdziesz kurs samoobrony, żeby obronić się przed podstępnym Hansem. Spróbujesz wyczarować Olfa i weźmiesz udział w kursie tańca, który przyda się na każdym balu. Daj się oczarować!
Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne). Przybywajcie na Mazury!

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

100%
 

wyżywienie

100%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 70 opinii uczestników

TRENING SPRAWNOŚCIOWY Z ANNĄ, KRISTOFFEM I OLAFEM

 • sprawdź swoje celne oko z Kristoffem – strzelanie z procy,
 • nauka obrony przed Hansem – kurs samoobrony,
 • warsztaty pierwszej pomocy z Kristoffem,
 • wyprawa na Lodowy Wierch z Anną – wejście na wieżę ze skrzynek,
 • NOWOŚĆ – Elsa w Krainie Lodu – fabularyzowana gra terenowa,
 • warsztaty taneczne z Anną,
 • bądź fit z Anną – zumba,
 • sztuka poruszania się po tafli wody w kuli śnieżnej – waterball z Anną i Kristoffem,
 • powietrzne akrobacje z Olafem – eurobungee.

STREFA PIĘKNA Z ELSĄ

 • stwórz swój nowy wizerunek – sztuka robienia makijażu,
 • zadbaj o swój wygląd – tworzenie fryzur,
 • warsztaty z pielęgnacji i zdobienia paznokci,
 • nauka tworzenia i stosowania maseczek kosmetycznych,
 • pokaz mody Waszych własnych kolekcji.

WARSZTAT ARTYSTYCZNY Z ANNĄ

 • tworzenie bransoletek szczęścia z kolorowych koralików,
 • wyczaruj Olafa z masy solnej,
 • lekcje aktorstwa – wciel się w rolę Elsy, Anny lub Kristoffa,
 • wykonaj unikalny tatuaż z henny nawiązujący do fabuły bajki.

DODATKOWA ZABAWA

 • mega gry planszowe: jenga, twister, chińczyk,
 • gra terenowa Kulkowe Podchody,
 • stwórz bańki mydlane w rozmiarze XXL,
 • interaktywne rozgrywki na konsolach Xbox,
 • NOWOŚĆ – gry świata – poznasz gry z różnych zakątków świata,
 • zajęcia integracyjne: rurowce, wielospodnie, zabawy animacyjne,
 • kąpiele i plażowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • Cool Club – klubowe klimaty; dyskoteki – niezapomniane zabawy z DJ-em i super muzyką.

Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziome zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Super Aktywny

Pakiet z dreszczykiem emocji. Segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! Quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami. Rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym. Zorbing – przemieszczanie się wewnątrz kuli sferycznej.

99 zł
Pakiet Super Aktywny Plus

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego Pakietu Super Aktywnego (segway, quady, rowery wodne, zorba), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków; • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz kuli sferycznej po specjalnie przygotowanej rampie; • MEGA HIT! Yamaha Viking 700 – supernowoczesny, czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ  KOSZULKĘ KULKA 2017.

199 zł
Pakiet Super Taneczny

Specjalnie dla wszystkich miłośników tańca, wszystkich, którzy kochają ruch. Uwolnij swoje emocje w tańcu! Odkryj lub rozwiń swoją pasję, ucząc się niesamowitej choreografii tańca nowoczesnego (czas zajęć 3 h). Dodatkowo czeka Cię wyjątkowy trening koordynacji na Segawy’u oraz mocno zakręcone szkolenie w kuli sferycznej – zorbie.

99 zł
Pakiet Antygrawitacyjny

Czteroetapowe szkolenie kosmonautów: • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości ok. 9 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej; • eurobungee – powietrzne akrobacje na trampolinie z systemem uprzęży alpinistycznych; • slackline – spacer w przestworzach – nauka chodzenia po linie na bezpiecznej wysokości.

99 zł
Paintball

Fabularyzowana gra taktyczna w maskach ochronnych z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Każdy uczestnik otrzyma aż 150 kulek!

69 zł
Paintball Plus

Rozegrasz cztery ekstremalne gry z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann: „Uwolnić VIP-a”; „Terminator”; „Zasadzka”; „Counter Strike”. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i umiejętności na strzelnicy paintballowej. Każdy uczestnik otrzyma aż 500 kulek!

169 zł
Wycieczka autokarowa Kadzidłowo i Mikołajki

W Mikołajkach czeka na Ciebie Tropikana – park rozrywki w hotelu Gołębiewski. Zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna to tylko niektóre z atrakcji.
W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie spotkasz różne zwierzęta, o których dotąd nie miałeś okazji słyszeć. Poznasz rzadkie gatunki, takie jak: rysie, wilki, puchacze czy głuszce.
Uwaga! Bilet wstępu do parku wodnego Tropikana płatny dodatkowo: 15 zł (do 14 lat) i 30 zł (powyżej 14 lat).

99 zł
Zestaw superekstremalny

Paintball Plus + Pakiet Superaktywny Plus + Pakiet Antygrawitacyjny

467 zł 399 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
149 zł
Bydgoszcz
149 zł
Elbląg
149 zł
Gdańsk
149 zł
Gdynia
159 zł
Gniezno
159 zł
Katowice
159 zł
Koszalin
159 zł
Kraków
159 zł
Leszno
159 zł
Łódź
179 zł
Olsztyn
59 zł
Poznań
159 zł
Słupsk
159 zł
Szczecin
159 zł
Toruń
149 zł
Warszawa
149 zł
Wrocław
159 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka ZALOGOWANI NA MAZURACH 2017

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to raj dla każdej grupy wiekowej. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewni kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz 4 ha powierzchni, zagospodarowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Budynki mieszkalne, pokoje 5- i 6-osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany, półki, szafy, stół i krzesła; w kilku pokojach piętrowe łóżka.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad (lub obiadokolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i codzienne dyżury lekarza), instruktorów warsztatowych, animatorów, opiekę ratowników, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą wg tabeli.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. Kilka miesięcy temu zdobyliśmy godło Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie codziennych dyżurów na Ośrodku. Ratownicy WOPR stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY

Piknik rodzinny - jedyny w Polsce! Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych max. 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w pikniku rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy atrakcje, tj.: mega twister, segway, żyroskop, ścianka wspinaczkowa oraz grillowy poczęstunek.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 2.07.2017 r.
 • Turnus II – piknik: 9.07.2017 r.
 • Turnus III – piknik: 23.07.2017 r.
 • Turnus IV – piknik: 5.08.2017 r.
 • Turnus V – piknik: 13.08.2017 r.
 • Turnus VI – piknik: 27.08.2017 r.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl./relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody KULKA, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Turnus Pokoje z łazienkami

1

24.06.2017 - 04.07.2017

1477zł

brak miejsc

2

05.07.2017 - 15.07.2017

Program nie realizowany w tym terminie

3

16.07.2017 - 26.07.2017

1477zł

brak miejsc

4

27.07.2017 - 06.08.2017

Program nie realizowany w tym terminie

5

07.08.2017 - 17.08.2017

1477zł

brak miejsc

6

18.08.2017 - 28.08.2017

Program nie realizowany w tym terminie

“Pani wychwoawczynia jest bardzo miła. Niebyło czasu na nudę. Dyło dużo uśmiechu.”

Amelia - 9 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kolonia Kula jest bardzo fajna. Na tej kolonii bardzo fajnei się bawiłam i było dużo zabaw. Jedzenie było bardzo pyszne i smaczne.”

Gabriela - 10 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Było bardzo dobrze. Jedzenie było pyszne. Pokoje ładne. Wszystko świetne.”

Matylda - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moim zdaniem panie w ośrodku kulka były bardzo miłe i cierpliwe. Kolerzanki były bardzo miłe. Podobały mi się wszystkie zajęcia.”

Zuzanna - 9 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo sa miłe wychowawczynie i dobrze pocieszają. Są fantastyczne gry i zabawy. Dużo czasu spędzaliśmy na podrurku”

Maria - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Było bardzo super. Pani Dominika była super i była bardzo miła.Moje kolerzanki były super.”

Olga - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Zajęcia były fajne. Trochę za mało czasu wolnego. Za mało snu.”

Barbara - 9 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Było bardzo fajnie. Pani Dominika była bardzo miła i pomocna. Koleżanki były super.”

Mia - 10 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Były fajne zajęcia. Panie były bardzo miłe. Było bardzo miło.”

Oliwia - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Fajne były zajęcia były też ciekawe zabawy. Pani jest miła jest dużo wolnego. Tęksniłam za rodzicami.”

Martyna - 9 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty