Misja 112 

W której służbie jest Twoje miejsce?

od1197 zł

Do wszystkich jednostek – potrzebna pomoc! Sprawdź się w szkoleniu do określonej jednostki i oceń, w których służbach podoba Ci się najbardziej. Terenowa jazda quadem to coś dla kandydatów do policji. Szkolenie wojskowe zapozna Cię ze sztuką przetrwania w lesie oraz podstawą taktyki i strategii. Podczas gry terenowej Ranny Lotnik nabędziesz umiejętności udzielania pierwszej pomocy w trudnych, polowych warunkach. Sprawdzisz umiejętności pracy w grupie podczas manewrów strażackich i asekurowanej wspinaczki na wieżę ze skrzynek. Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

99%
 

zakwaterowanie

98%
 

wyżywienie

91%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 90 opinii uczestników

STRAŻ POŻARNA

 • zajęcia linowe – wejście na wieżę ze skrzynek,
 • przeprawa tratwami po jeziorze Łęsk,
 • strażackie manewry– sprawdź umiejętności oraz współpracę w grupie podczas akcji,
 • Błędny Azymut – gra terenowa, w czasie której nauczysz się posługiwać kompasem – NOWOŚĆ!

WOJSKO

 • podstawy taktyki i strategii – planowanie i poruszanie się w wybranych formacjach, szykach (zajęcia z użyciem wiernej imitacji słynnej broni AK-47),
 • przeprawa własnoręcznie zbudowanymi tratwami,
 • zajęcia łącznościowe – gra terenowa połączona z wykorzystaniem telefonów polowych,
 • przyrodnicza wyprawa do lasu – poznasz zasady zachowania się w lesie oraz nauczysz się odnajdywać i rozpoznawać pozostawione w nich ślady,
 • rzut granatem – zawody rzucania do celu,
 • szkolenie sapera – zajęcia z użyciem wykrywacza metalu,
 • kurs survivalu – podstawy survivalu oraz jego rodzaje, dowiesz się, do czego służy puszka survivalowca oraz jak ją zrobić; nauka budowania schronienia w trudnych warunkach; nauka podstawowych stosów ogniskowych oraz sposoby rozpalania ognia i pozyskiwania wody; przygotowywanie posiłku w terenie, sztuka kamuflażu i maskowania z wykorzystaniem pałatki wojskowej,
 • fabularyzowana gra terenowa Szpion,
 • musztra i codzienna zaprawa poranna.

POLICJA

 • quady – przejażdżka po specjalnie przygotowanym torze (u nas tylko oryginalne quady yamaha!),
 • trening snajperski na strzelnicy paintballowej, profesjonalne repliki broni palnej,
 • Detektyw Kulka – wykorzystasz poznane techniki przeprowadzając prawdziwe śledztwo!,
 • zajęcia strzeleckie – broń pneumatyczna,
 • nocna gra terenowa Mafia – sprawdź, czy wśród Was nie ma osób współpracujących z mafią.

RATOWNICTWO

 • manewry wodne – smocza łódź,
 • szkolenie medyka – pierwsza pomoc oraz fabularyzowana gra terenowa Ranny Lotnik,
 • zajęcia na parku linowym – nauka pokonywania przeszkód terenowych.

NA KONIEC

 • tor przeszkód na poligonie!

NA SPOCZNIJ

 • korfball – rozwiń swoje umiejętności sportowe podczas zdobywającej popularność gry zespołowej,
 • projektowanie oraz wykonanie flagi drużyny,
 • tworzenie bransoletek z paracordu,
 • kąpiele i plażowanie,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 • Cool Club – klubowe klimaty i dyskoteki z DJ-em i super muzyką,
 • gry i zabawy, konkursy.


Przypominamy o zabraniu śpiwora

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziomie zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!

Pakiet Mega Paintball

Rozegrasz ekstremalne gry paintballowe z użyciem broni barwiącej firmy Tippmann. Do wyboru np.: Uwolnić VIP-a, Terminator, Zasadzka, Counter Strike, Medal of Honor, Black Jack, Czas Apokalipsy, Napad na Bank. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i opanowanie na strzelnicy paintballowej. W tym pakiecie uczestnik otrzyma aż 450 kulek!

129 zł
Pakiet Active

Pakiet z dreszczykiem emocji: • segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! • quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami • rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie przez malownicze jezioro Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym • ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości ok. 8,6 m! • żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.

129 zł
Pakiet Power Active

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego PAKIETU ACTIVE (segway, quady, rowery wodne, ścianka wspinaczkowa, żyroskop), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli po specjalnie przygotowanej rampie • MEGA HIT! yamaha viking 700 – supernowoczesny, czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha oraz segway X2 SE – przejażdżka terenową wersją pojazdu elektrycznego po specjalnie przygotowanym torze. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ KULKA 2019.

239 zł
Wycieczka autokarowa Kadzidłowo i Mikołajki

W Mikołajkach czeka na Ciebie Tropikana – park rozrywki w hotelu Gołębiewski. Zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna to tylko niektóre z atrakcji.
W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie spotkasz różne zwierzęta, o których dotąd nie miałeś okazji słyszeć. Poznasz rzadkie gatunki, takie jak: rysie, wilki, puchacze czy głuszce.
UWAGA! Bilet wstępu do parku wodnego Tropikana płatny dodatkowo: ok 18 zł (do 14 lat - konieczna legitymacja szkolna) i ok 36 zł (powyżej 14 lat).

149 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
159 zł
Bydgoszcz
159 zł
Elbląg
159 zł
Gdańsk
159 zł
Gdynia
169 zł
Gniezno
169 zł
Katowice
179 zł
Koszalin
169 zł
Kraków
179 zł
Olsztyn
69 zł
Poznań
169 zł
Słupsk
169 zł
Szczecin
179 zł
Toruń
159 zł
Warszawa
159 zł
Wrocław
179 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

49 zł
Super Koszulka KULKA 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

39 zł

Ośrodek Wypoczynkowy KULKA to raj dla każdej grupy wiekowej. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą się świetnie bawić i wypoczywać w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta. Kulka zapewni kompleksową organizację wypoczynku, bezpieczne warunki, profesjonalnie przygotowaną kadrę oraz 4 ha powierzchni, zagospodarowanej specjalnie dla dzieci i młodzieży.
Więcej informacji o ośrodku na www.kulka.mazury.pl

Camp namiotowy, namioty harcerskie 10-osobowe (po 6–7 osób w namiocie) wyposażone w drewnianą podłogę, łóżka polowe, materace, koce, półki na rzeczy osobiste. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice. Zabierz ze sobą śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, drugie śniadanie lub podwieczorek, obiad, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad (lub kolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i dyżury lekarza), instruktorów zajęć aktywnych, animatorów, opiekę ratowników, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą wg tabeli.

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, kurtkę przeciwdeszczową, suchy prowiant na drogę dojazdową, śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku mamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur. W 2016 roku otrzymaliśmy najbardziej prestiżowe polskie godło promocyjne Teraz Polska.

O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie dyżurów na ośrodku. Ratownicy WOPR stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PIKNIK RODZINNY

Piknik rodzinny - jedyny w Polsce!

Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku Kulka. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych maksymalnie 2 osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w Pikniku Rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy atrakcje (mega twister, segway, żyroskop, ścianka wspinaczkowa) oraz grillowy poczęstunek.

Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:

 • Turnus I – piknik: 30.06.2019 r.
 • Turnus II – piknik: 7.07.2019 r.
 • Turnus III – piknik: 21.07.2019 r.
 • Turnus IV – piknik: 3.08.2019 r.
 • Turnus V – piknik: 11.08.2019 r.
 • Turnus VI – piknik: 25.08.2019 r.

Informujemy, że pobyt dorosłych na terenie ośrodka poza Recepcją przewidziany jest jedynie podczas Pikniku Rodzinnego.
W pozostałym czasie na terenie ośrodka mogą przebywać tylko uczestnicy i kadra kolonii oraz pracownicy ośrodka.

Codzienne relacje z Kulki

Sprawdź, jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.kulka.mazury.pl/relacje

 

Dodatkowe informacje z życia Kulki

Ośrodek Kulka jest położony na granicy rezerwatu przyrody Kulka, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym Łęsk o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Turnus Namioty harcerskie

1

22.06.2019 - 02.07.2019

1197zł

brak miejsc

2

03.07.2019 - 13.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

3

14.07.2019 - 24.07.2019

1197zł

brak miejsc

4

25.07.2019 - 04.08.2019

1197zł

brak miejsc

5

05.08.2019 - 15.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

6

16.08.2019 - 26.08.2019

1197zł

brak miejsc

“Bardzo mi się podoba dóżo fajnych zadań. Bardzo dobre obiady. Najbardziej mi się podobał skrzynki miłe panie. Dóżo mogłem grać w noge. Nie mili koledzy przeżywają”

Marcin - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Mnie się bardzo podobało. Atrakcje były ciekawe, ale poniektóre atrakcje są po zapłaceniu wysokiej kwoty. Wychowawcy są bardzo mili, mnie nie bardzo podobało, że nie przejmowali się tym, że grupa nie chciała współpracować. Wakacje tutaj są jednymi z lepszych, ale miały też wady. Ja zapamiętałem dwie wady. Poniektóre atrakcje wyglądały jakby były robione na siłę i wysokie opłaty za dodatkowe zajęcia. ”

Jakub - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moim zdaniem warto pojechać na te kolonie, ponieważ zajęcia były bardzo fajne, ekscytujące i ciekawe. Również instruktorzy i wychowawcy m.in.. Pani Karolina, Alicja, Elżbieta i pan Maciek byli bardzo mili i pomocni. Panie kucharki gotują dobre jedzenie, dlatego można się najeść. W ośrodku 'Kulka' spędzisz super wakacje POLECAM>”

Szymon - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Pobyt na koloniach jest fajny. W nocy jest zimno, trzeba ciągle sprzątać, a przecież nie po to są obozy. Szkoda, że nieskożystamy z większości atrakcji.”

Barłomiej - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Wychowawcy dobrze dopilnowują naszego bezpieczeństwa. Są dobrze dopilnowane zajęcia oraz atrakcje. Nie podobajo mi się to, że z mojego namiotu wszyscy się kłucili.”

Dawid - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Byłem już na wielu obozach, ale ten był najlepszy! Obiady są pyszne. Podoba mi się ten obóz i może przyjechał bym tu jeszcze raz.”

Damian - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Jest bardzo fajnie, nie wiedziałem, że się tu tylu rzeczy nauczę. Zajęcia są ciekawe i bardzo przydatne. Pogoda jest fajna, chociażczasem pada deszcz.”

Alan - 10 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Podobało mi się w ośrodku wypoczynkowym 'kulka', ponieważ byli mili wychowawcy, smaczne jedzenie i super atrakcje. Podobało mi się bo wszyscy animatorzy byli bardzo mili. Podobało mi się , bo była super pogoda i mogliśmy poczuć jak żyją prawdziwi żołnieże. Niepodobało mi się, że namioty charcerskie nie były szczelne.”

KAcper - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na koloniach jest bardzo fannie i są bardzo miłe panie. Jedzenie jest bardzo smaczne i ładnie wyglądające, są też duże porcje. Polecił bym kolonie innym.”

Bartosz - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kolonia była bardzo fajna. Ośrodek duży, zajęcia ciekawe, dobre jedzenie na stołówce i bardzo mili wychowawcy. Na kolonii bawiłem się świetnie i mam zamiar przyjechać jeszcze raz.”

Szymon - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty