Wisła - Stylowe Wakacje 

Odkryj w sobie piękno i styl

od1597 zł

Wisła Stylowe Wakacje 2019 to kolonie w Beskidach, dedykowane tym uczestnikom, dla których piękno (nie tylko zewnętrzne) i styl są ważne. Przygotuj się zatem na dużą dawkę piękna: Budapeszt, Bratysława i Wiedeń zauroczą Cię architekturą i bogactwem sztuki a wszystko to w doborowym gronie rówieśników spragnionych przyjaźni i dobrej zabawy. Przeżyj prawdziwie stylowe wakacje w Wiśle z grupą znajomych, dla których ważne jest zdrowie, dobre odżywianie, pielęgnacja i dobre zachowanie. Integracja gwarantowana! Czekamy na Twoją obecność. Zapewniamy wyjazdy z wielu miast w całej Polsce (Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

100%
 

wyżywienie

92%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 12 opinii uczestników

 • wycieczka autokarowa do Budapesztu – stolicy Węgier, gdzie zwiedzisz m.in.: plac Bohaterów, Park Miejski, pałacyk Vajdahunyad, Parlament (z zewnątrz), Wzgórze Zamkowe (dziedziniec zamku królewskiego, kościół Macieja, Baszty Rybackie), Wzgórze Gellerta z Pomnikiem Wolności i Cytadelą, Oceanarium-Tropicarium (wstęp 8 EUR + przewodnik 5 EUR płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa do Bratysławy – stolicy Słowacji, gdzie zobaczysz Stare Miasto oraz do Wiednia – stolicy Austrii, gdzie czeka Cię autokarowy przejazd po Ringu, spacer po starówce (rezydencja cesarska Hofburg, plac Marii Teresy, katedra św. Stefana, opera, pomnik Mozarta), wizyta w parku rozrywki na Praterze (atrakcje płatne we własnym zakresie) + przewodnik 8 EUR płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa do Aquaparku Olešná w Czechach aquapark-olesna.cz, gdzie czeka Cię relaks w wodzie i kąpiele słoneczne (wstęp ok. 8 EUR płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa Małą Pętlą Beskidzką – przejazd górską widokową trasą przez przełęcz Kubalonka, do Istebnej i Koniakowa,
 • piesza wycieczka na Trzy Kopce Wiślańskie, gdzie zobaczysz panoramę Równicy, Orłową i Skrzyczne,
 • zwiedzanie atrakcji Wisły – spacer po centrum uzdrowiska wzdłuż deptaku – zobaczymy dawny hotel Piast, w którym tworzyła Maria Konopnicka, kościół ewangelicki, szkołę, plac Bogdana Hoffa, Muzeum Beskidzkie, rynek, Aleję Gwiazd Sportu, Dom Zdrojowy, a w nim figurę Adama Małysza z czekolady, pomnik Juliana Ochorowicza – uczonego, filozofa, wynalazcy określanego „odkrywcą Wisły”,
 • program rekreacyjno-sportowy, zabawy integrujące grupę, gry terenowe,
 • dyskoteki, ognisko,
 • bitwa balonowa, piłka kocówka,
 • dla chętnych wyjście do parku wodnego Tropikana w hotelu Gołębiewski w Wiśle. Czekają na Ciebie zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna oraz inne atrakcje. Cena biletu do parku wodnego Tropikana za 2 h wynosi 23 zł dzieci do lat 14, 41 zł dzieci powyżej 14 lat. Zapisy i wpłata na miejscu u kierownika.
 • UDZIAŁ W ZAJĘCIACH:
  • poznaj podstawy i reguły beauty: odżywianie, pielęgnacja, wizerunek,
  • dobieranie fryzury i poznanie zasad pielęgnacji włosów,
  • podstawy kosmetyki – poznanie rodzajów cery i dobór odpowiednich kosmetyków,
  • nauka makijażu i stylizacji wizerunku,
  • savoir-vivre – podstawowe zasady dobrego zachowania się,
 • możliwość skorzystania z programu fakultatywnego.

Dla spragnionych jeszcze większej ilości wrażeń proponujemy wybór dodatkowych atrakcji. To od Ciebie zależy, czy zechcesz je wykupić i z nich skorzystać.
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 20 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Czantoria Wielka

Czantoria Wielka (995 m n.p.m.) – wycieczka autokarowo-piesza na najwyższy szczyt leżący w granicach miasta Ustronia. Wjedziemy koleją linową krzesełkową na polanę Stokłosica, czas wolny na skorzystanie z letniego toru saneczkowego (1 zjazd w cenie), spacer na szczyt Czantorii, wejście na wieżę widokową, możliwość przejścia do schroniska po stronie czeskiej, przejście czerwonym Głównym Szlakiem Beskidzkim na Soszów Wielki (886 m n.p.m.), odpoczynek w karczmie Lepiarzówka, zejście do Wisły Dziechcinki. Czas wycieczki ok. 7 h.

75 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Częstochowa
129 zł
Gdańsk
169 zł
Katowice
119 zł
Koszalin
179 zł
Kraków
149 zł
Łódź
139 zł
Olsztyn
69 zł
Poznań
139 zł
Szczecin
169 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
149 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Limba  – dom wypoczynkowy na 150 miejsc położony na zboczu Partecznika niedaleko centrum Wisły. Estetyczne pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami lub typu studio 2 + 3 z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Do dyspozycji uczestników: świetlica z TV satelitarną i video, stół do tenisa stołowego, plac zabaw, zadaszone miejsce do grilla, boisko trawiaste, boisko do piłki plażowej. Odpłatnie możliwe skorzystanie z bilardu, sauny i siłowni.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz wydatki programowe: 29 EUR oraz na ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus D.W. Limba

1

15.07.2019 - 25.07.2019

1597zł

brak miejsc

Zgodnie z Ustawą z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2017r. poz. 2361 oraz z 2018r. poz. 650) – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Czytaj więcej.

“Wyjazd do Wisły był bardzo udany i była dobra zabawa. Poznałam wielu wspaniałych ludzi z całej Polski, z którymi bardzo dobrze się bawiłam. Atrakcje zaplanowane przez biuro bardzo mi się podobały. Najbardziej wycieczka do Wiednia i Bratysławy. Zajęcia w grupach też były bardzo fajne. Szkoda, że nie było więcej dyskotek i że nie odbyło się karaoke. Ale ogólnie było cudownie.”

Kinga - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Obóz bardzo mi się podobał. Poznałam wiele nowych znajomych i przyjaciół. Program obozu bardzo mi się podobał. Był dość napięty i czasami trochę męczący, lecz dzięki temu wiele zwiedziliśmy. Podsumowyjąc, obóz podobał mi się bardzo. Na pewno będę tęsknić za wszystkimi. Szkoda, że obóz już się konczy.”

Aleksandra - 15 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na wyjeździe poznałam wiele sympatycznych i miłych osób. Wycieczki za granicę bardzo podobały mi się, wiele się dowiedziałam o tych państwach, lecz nie podobało mi się, gdy w Budapeszcie wszędzie się spieszyliśmy. Moja pani wychowawczyni jest bardzo miła i pomaga w potrzebie.”

Joanna - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“W niektórych dniach była zła organizacja. Bardzo niedobry prowiant na wyjazdy. Bardzo miła i pomocna wychowawczyni. Gry i zabawy, dzięki którym poznałam osoby z kolonii.”

Julia - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Było bardzo fajnie, a szczególnie w Budapeszcie. Super atrakcje i zajęcia. Fajny ośrodek i opiekunowie.”

Karolina - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Ciekawe zajęcia prowadzone przez opiekunów. Dobre i ciekawe oprowadzanie po stolicach, które zwiedzaliśmy. Fajne wychowawczynie i koloniści.”

Malwina - 12 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Zajęcia w grupach z wychowawcą były ciekawe, ale powinno ich być więcej i kosmetyki mogły być z lepszych firm. Wycieczka do Budapesztu była słabo zorganizowana. Jedzenie było w większości dobre, ale na dwóch obiadach mięso było surowe.”

Natalia - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Ogólnie było bardzo fajnie. Były bardzo miłe panie, jedzenie na stołówce było dobre. Prowiant był niezbyt dobry, ponieważ były bardzo suche bułki. Naszą wychowawczynią była pani Kinga, która była bardzo dla nas miła i była najlepszą panią na kolonii. Niezbyt miła obsługa w DW Limba.”

Sara - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Opiekunki są bardzo miłe i opiekuńcze. Dzięki pani Kindze rozwinęłam swoje umiejętności i kreatywność. Bardzo miłe kucharki i niekoniecznie miłe panie w recepcji. Bardzo niedobry prowiant na wycieczki. Bardzo fajne zwiedzanie stolic.”

Alicja - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moim zdaniem wszystkie atrakcje były bardzo dobrze zorganizowane oraz zajęcia. Niestety suchy prowiant był bardzo źle przygotowany. Bardzo niewygodne jest spanie w autokarze podczas wyjazdów.”

Malwina - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty