Karpacz - Play & Active 

 • hit

Dołącz do świata gier i rozrywki

od1577 zł

Karpacz Play & Active 2019 to wyjątkowo aktywny obóz w górach, na którym czeka Cię niezapomniana zabawa i rozgrywki sportowe w gronie nowych przyjaciół. Razem z rówieśnikami spróbujesz swych sił w nietypowych grach zespołowych korfball, you.fo czy passball. Niezapomnianym wyzwaniem będzie spacer po linie, nauka chodzenia na szczudłach oraz przejażdżka dziwnym rowerem. W tych okolicznościach zdobycie Śnieżki może okazać się nader prostym wyzwaniem. Przekonaj się sam i dołącz do naszej drużyny. Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

92%
 

wyżywienie

83%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 60 opinii uczestników

 • eurobungee – szalona zabawa na trampolinach z asekuracją (x2),
 • segway – pokonaj tor przeszkód utrzymując równowagę, przejażdżka dwuśladowym pojazdem elektrycznym (x2),
 • slackline – poznaj sztukę utrzymywania równowagi i sprawdź swoje możliwości,
 • walki sumo – w zabawnym stroju japońskiego wojownika sumo stocz pojedynek na specjalnie przygotowanej arenie,
 • walki gladiatorów – wykaż się odwagą i sprytem, utrzymaj równowagę, strąć przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy,
 • zorba – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli,
 • wesołe laboratorium – odkryj niesamowite tajemnice świata nauki,
 • Ale Cyrk!, czyli blok zajęć akrobatycznych – nauka chodzenia na szczudłach oraz jazdy na dziwnym rowerze,
 • korfball – rozwiń swoje umiejętności sportowe podczas zdobywającej popularność gry zespołowej,
 • nauka strzelania z łuku oraz z procy,
 • passball – zawodnicy ubrani w oryginalne stroje toczą wesołą rozgrywkę piłkarską,
 • trening celności strzałów do specjalnie przygotowanej bramki
 • mega twister – stworzymy zakręcone taneczne show na wielkiej planszy,
 • warsztat detektywistyczny – poznaj tajniki pracy detektywa i weź udział w śledztwie,
 • you.fo – aktywna rozrywka na świeżym powietrzu,
 • liga mistrzów – turniej gier z różnych zakątków świata – bule (Francja), molkky (Finlandia), kubb (Szwecja),
 • Pakiet Super Integracyjny – jeszcze więcej gier i zabaw dla Twojej drużyny!
 • fabularyzowana gra terenowa Nocna Pułapka – uratuj świat przed szalonym Simonem,
 • nocna gra terenowa Mafia –odkryj, czy wśród Was nie ma ludzi współpracujących z mafią,
 • bitwa balonowa, czyli zamieniamy piłkę do siatki na baloniki z wodą – mokry przegrywa:) ,
 • zajęcia z savoir-vivre’u –czy bycie grzecznym i dobrze wychowanym jest trendy?,
 • wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.), w czasie którego poznasz unikalność karkonoskiej fauny i flory,
 • odkryj tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego Karpacza, zobacz niezwykłą świątynię Wang, a na zakończenie zregeneruj siły w Parku Wodnym Tropikana w Karpaczu (2 h) – wstęp 23 zł dzieci do 14 lat/41 zł dzieci powyżej 14 lat – płatny dodatkowo,
 • dyskoteki – niezapomniane zabawy z DJ-em i super muzyką,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy, konkursy,
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Legoland w Günzburgu

Wycieczka autokarowa do Niemiec, do parku rozrywki Legoland Deutschland. Czeka tu na Was wiele zabawy i adrenaliny. Atrakcje zbudowane są z klocków Lego, których wykorzystano aż 56 milionów sztuk! Odwiedzający mają do dyspozycji 9 krain tematycznych: Lego X-treme, Miasteczko Lego, Miniland – Kraina Miniatur, Mała Azja, Kraina Przygód, Kraina Piratów, Królestwo Rycerzy, Wyobraźnia, Królestwo Faraonów. Niesamowite wrażenia gwarantowane! Bilet wstępu płatny dodatkowo 29 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 00:15, powrót ok. 3:00 następnego dnia.

257 zł
Praga i Aqua Palace

Wycieczka autokarowa do Czech, gdzie zobaczymy m.in. ogrody Senatu, Małą Stranę z kościołem św. Mikołaja, most Karola, Stare Miasto, ratusz, zegar Orloj, rynek Staromiejski, Václavské náměstí, następnie relaks (3 h) w Aqua Palace – europejskiej klasy parku wodnym położonym na obrzeżach Pragi, w skład którego wchodzą m.in. Pałac Relaksu – 19-metrowy błękitny basen, Pałac Skarbów – magiczna strefa zabaw dla dzieci pod palmami, Pałac Przygód – 10 zjeżdżalni wodnych, rwąca rzeka, strefa zewnętrzna (czynna powyżej 15°C), basen do pływania, dziecięce boisko wodne, brodzik i zjeżdżalnia dla dzieci, leżaki na trawie, Koralowa Katedra – podmorski świat w dwóch olbrzymich akwariach. Morską faunę można obserwować z najcieplejszego basenu o temperaturze wody 37°C. Jama do nurkowania – 8 metrów głębokości.  Bilet wstępu płatny dodatkowo 19 EUR . Wyjazd jest planowany o godz. 06:30, powrót ok. 23:00.

159 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Gdańsk
159 zł
Katowice
149 zł
Koszalin
159 zł
Kraków
149 zł
Łódź
119 zł
Olsztyn
69 zł
Opole
139 zł
Ostróda
89 zł
Poznań
119 zł
Szczecin
169 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
109 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (w przypadku wykupienia zagranicznych wycieczek fakultatywnych), ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz wydatki programowe: 23 zł dzieci do 14 lat, 41 zł dzieci powyżej 14 lat + ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus D.W. Admirał

1

30.06.2019 - 10.07.2019

1577zł

brak miejsc

2

11.07.2019 - 21.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

3

22.07.2019 - 01.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

4

02.08.2019 - 12.08.2019

1577zł

brak miejsc

“Było bardzo fajnie, najbardziej podobały mi się zajęcia z ZORBY. Podobają mi się wycieczki do Karpacza na rynek. Instruktorzy i wychowawcy byli super. Poznałam nowe koleżanki i podobało mi się w parku wodnym Tropicana.”

Milena - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Moim zdaniem najlepsze było skakanie na eurobungee oraz slackline oraz wyjście do parku wodnego Tropikana. Poznałam fajne koleżanki, zawarłam przyjaźnie. Podobały mi się zajęcia prowadzone przez instruktorów.”

Małgorzata - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo podobało mi się sumo. Podobało mi się również, gdy byliśmy na basenie. Kolonia podobała mi się dlatego, że instruktorzy byli mili i sympatyczni i Pani była miła.”

Paweł - 9 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Jest dobrze, a szczególnie na basenie. Było bardzo dobrze. Zajęcia sąbardzo fajne oraz instruktorzy są mili. Ogólnie podoba mi się.”

Natan - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Moim zdaniem na koloniach było bardzo fajnie. Najbardziej podobała mi się jazda na segway. Fajnie tutaj było całymi dniami.”

Tymofil - 9 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Instruktorzy i opiekunowie byli bardzo mili i ciekawie prowadzili zajęcia. Podoba mi się pokój, w którym mieszkam. Niestety po kilku dniach zepsuła się spłuczka. Wycieczki były bardzo ciekawe.”

Zofia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Wycieczki takie jak świątynia Wang, Legoland oraz wejście na Śnieżkę. Wygląd ośrodka był ładny. Zajęcia organizowane planowo bardzo mi się podobały.”

Wiktoria - 14 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo podobały mi się zajęcia prowadzone przez wychowawce i instruktorów, ponieważ były zabawne. Ośrodek był bardzo zadbany, a jedzenie dobre. Pokój był bardzo przestronny. Wycieczka do Pragi była super, a Aqua place ogromny. Obóz oceniam na bardzo fajny, mam nadzieję, że za rok znowu przyjadę.”

Wiktoria - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo fajni byli instruktorzy: pan Spongebob (Rafał) i pan Chrabąszcz (Kuba). Podobało mi się sumo, cyrk, trampoliny i zorba. Wycieczka do Legolandu i hotelu Gołąbiewskiego była superowa.”

Zofia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Zajęcia są bardzo zorganizowane. Jest boisko do gry w piłkę, siatkówkę i koszykówki. Jest również eurobunge, strzelnica do strzelania z procy i łuku.”

Bruno - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty