Karpacz - Challenge & Active 

Wszystkie atrakcje aktywne

od1577 zł

Karpacz Challenge & Active 2019 to obóz w górach, który dostarczy Ci maksymalnej dawki aktywnego wypoczynku w pięknej scenerii Karkonoszy. Pod czujnym okiem wychowawców oraz instruktorów nauczysz się podstawowych zasad poruszania się w terenie oraz niezawodnych technik przetrwania. Gry terenowe Nocna Pułapka i Mafia oraz sporty zespołowe będą najlepszą okazją do sprawdzenia swoich możliwości, nauczą Cię współdziałania w grupie i będą okazją do poznania prawdziwych przyjaciół. Czekamy właśnie na Ciebie! Możesz do nas dołączyć wybierając jedno z wielu miejsc dojazdowych, tj. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne.

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

86%
 

wyżywienie

89%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 36 opinii uczestników

 • survival podstawowy – walka o przetrwanie, poznaj zasady poruszania się w terenie, naucz się jak przetrwać w lesie i poradzić sobie z siłami natury, zobacz jak zbudować szałas i rozpalić ognisko,
 • survival rozszerzony – szkoła przetrwania, poznaj sztukę kamuflażu i maskowania, przygotowania posiłku w terenie, tropienia i rozpoznawania śladów,
 • Akcja Integracja – razem z grupą spróbuj swoich sił w specjalnie przygotowanych konkurencjach, takich jak: wielospodnie, wielonarty, rurowce,
 • eurobungee – trening powietrznych ewolucji, moc wrażeń gwarantowana! (x2),
 • slackline – spacer w przestworzach, nauka chodzenia po linie,
 • segway – pokonaj tor przeszkód utrzymując równowagę, przejażdżka dwuśladowym pojazdem elektrycznym (x2),
 • zorba – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli,
 • korfball – rozwiń swoje umiejętności sportowe podczas zdobywającej popularność gry zespołowej,
 • walki sumo – w zabawnym stroju japońskiego wojownika sumo stocz pojedynek na specjalnie przygotowanej arenie,
 • walki gladiatorów – wykaż się odwagą i sprytem, utrzymaj równowagę, strąć przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy,
 • współczesny Robin Hood – nauka strzelania z łuku do ustawionych tarcz,
 • strzelanie z procy – ćwiczenie precyzji i celności,
 • Ale Cyrk!, czyli blok zajęć akrobatycznych – nauka chodzenia na szczudłach oraz jazdy na dziwnym rowerze,
 • zajęcia łącznościowe – nauka alfabetu Morse’a i obsługi telefonów polowych,
 • szkolenie z udzielania pierwszej pomocy – pamiętaj, że Ty też możesz uratować życie człowieka,
 • gra terenowa Nocna Pułapka – uratuj świat przed szalonym Simonem,
 • nocna gra terenowa Mafia – odkryj, czy wśród Was nie ma ludzi współpracujących z mafią,
 • passball – zawodnicy ubrani w oryginalne stroje toczą wesołą rozgrywkę piłkarską,
 • wesołe laboratorium – odkryj niesamowite tajemnice świata nauki,
 • odkryj tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego Karpacza, zobacz niezwykłą świątynię Wang, a na zakończenie zregeneruj siły w Parku Wodnym Tropikana w Karpaczu (2 h) – wstęp 23 zł dzieci do 14 lat/41 zł dzieci powyżej 14 lat – płatny dodatkowo,
 • podejmij wyzwanie zdobycia najwyższego szczytu Karkonoszy – wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.),
 • dyskoteki – niezapomniane zabawy z DJ-em i super muzyką,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy, konkursy,
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Legoland w Günzburgu

Wycieczka autokarowa do Niemiec, do parku rozrywki Legoland Deutschland. Czeka tu na Was wiele zabawy i adrenaliny. Atrakcje zbudowane są z klocków Lego, których wykorzystano aż 56 milionów sztuk! Odwiedzający mają do dyspozycji 9 krain tematycznych: Lego X-treme, Miasteczko Lego, Miniland – Kraina Miniatur, Mała Azja, Kraina Przygód, Kraina Piratów, Królestwo Rycerzy, Wyobraźnia, Królestwo Faraonów. Niesamowite wrażenia gwarantowane! Bilet wstępu płatny dodatkowo 29 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 00:15, powrót ok. 3:00 następnego dnia.

257 zł
Praga i Aqua Palace

Wycieczka autokarowa do Czech, gdzie zobaczymy m.in. ogrody Senatu, Małą Stranę z kościołem św. Mikołaja, most Karola, Stare Miasto, ratusz, zegar Orloj, rynek Staromiejski, Václavské náměstí, następnie relaks (3 h) w Aqua Palace – europejskiej klasy parku wodnym położonym na obrzeżach Pragi, w skład którego wchodzą m.in. Pałac Relaksu – 19-metrowy błękitny basen, Pałac Skarbów – magiczna strefa zabaw dla dzieci pod palmami, Pałac Przygód – 10 zjeżdżalni wodnych, rwąca rzeka, strefa zewnętrzna (czynna powyżej 15°C), basen do pływania, dziecięce boisko wodne, brodzik i zjeżdżalnia dla dzieci, leżaki na trawie, Koralowa Katedra – podmorski świat w dwóch olbrzymich akwariach. Morską faunę można obserwować z najcieplejszego basenu o temperaturze wody 37°C. Jama do nurkowania – 8 metrów głębokości.  Bilet wstępu płatny dodatkowo 19 EUR . Wyjazd jest planowany o godz. 06:30, powrót ok. 23:00.

159 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Gdańsk
159 zł
Katowice
149 zł
Koszalin
159 zł
Kraków
149 zł
Łódź
119 zł
Olsztyn
69 zł
Opole
139 zł
Ostróda
89 zł
Poznań
119 zł
Szczecin
169 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
109 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (w przypadku wykupienia zagranicznych wycieczek fakultatywnych), ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz na obowiązkowe wydatki programowe: 23 zł dzieci do 14 lat/41 zł dzieci powyżej 14 lat + ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus D.W. Admirał

1

30.06.2019 - 10.07.2019

1577zł

brak miejsc

2

11.07.2019 - 21.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

3

22.07.2019 - 01.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

4

02.08.2019 - 12.08.2019

1577zł

brak miejsc

“Poznałam dużo ludzi, z którymi sięzaprzyjaźniłam. Instruktorzy oraz wychowawcy byi bardzo mili oraz ciekawie prowadzili lekcje (bardzo ciekawie). Program podchody oraz różne wyjazdy np. Kościół Wang bardzo mi się podobały.”

Nelly - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo dobrze tłumaczone zajęcia i dobrze zorganizowany czas. Łatwo można się zakolegować poprzez gry zespołowe. Każdy ma zabawne poczucie humoru. Bardzo mili wychowawcy i instruktorzy.”

Kinga - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Ogólnie obóz był świetny! Nasz wychowawca był super! Plan zajęć bardzo fajnie ułożony, a zajęcia ciekawe. Nauczyliśmy się sztuki przetrwania w trudnych warunkach, dowiedzieliśmy się jak udzielać pierwszą pomoc, grać w corwballa i wiele innych rzeczy. Zwiedzanie przepięknego miasta, poznanie zabytków, kilka wyjazdów na basen, mili pracownicy hotelu i instruktorzy. Było naprawdę fajnie, na pewno jeszcze kiedyś pojadę na tą kolonię.”

Mikołaj - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Poznałam wiele miłych i z ciekawyi zainteresowaniami osób. Podobało mi się jak były gry grupowe czy wieloosobowe, np.. Mafia. Nie podobało mi się to, że nie było podchodów.”

Emilia - 11 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo podobał mi się program kolonii, zaangażowanie instruktorów i opiekunów. Najbardziej podobały mi się zajęcia łącznościowe i survival. Były bardzo ciekawie prowadzone. Ludzie z kolonii byli bardzo mili, koleżeńscy i pomocni.”

Paulina - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Instruktorzy i opiekunowie bardzo fajni, dobrze się nami opiekowali. Program zajęć bardzo ciekawy, przydatny i pouczający. Koledzy z kolonii bardzo fajni, ciekawi i przyjacielscy.”

Julia - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo podobało mi się spędzanie czasu z rówieśnikami i z opiekunem. Podobały mi się atrakcje zorganizowane przez instruktorów. Była ciężka trasa na śnieżkę czarnym szlakiem.”

Hubert - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Świetne były atrakcje. Moja wychowawczyni była bardzo miła. Ogólnie było świetnie tylko na początku się tak nie zapowiadało.”

Gabriela - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Było ciekawie. Fajnie, a także ciekawe zajęcia aktywne. Spodobay mi się osoby, które prowadziły zajęcia gdyż były miłe, szalone i bardzo towarzyskie. Było ciekawie, tylko fajnie by było gdyby było tu więcej dni.”

Małgorzata - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mile zaskoczyły mnie zajęcia prowadzone przez instruktorów. Były one ciekawe oraz bardzo często zabawne. Można się z nich także czegoś dowiedzieć. Drugim ogromnym plusem jest też jedzenie. Na każdym posiłku można się dobrze, zdrowo i smacznie najeść. Bardzo mili są również pracownicy ośrodka. Na koniec chciałbym powiedzieć także o samym miejscu pobytu jakim jest Admirał. Wyposażenie pokoju jest na prawdę godne podziwu. Zaś telewizor jest wręcz uwielbiany przez nasz obóz. Polecam!!!”

Tymoteusz - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty