Karpacz - Art & Active 

Artyści również mogą się super bawić

od1577 zł

Karpacz Art & Active 2019 to obóz w górach, który rozwinie Twoją twórczą wyobraźnię oraz zachęci do integracji i zabawy w gronie przyjaciół. Razem z nami poznasz gry z różnych zakątków świata, zgłębisz tajniki decoupage’u, lepienia w glinie, pracy detektywa, poczujesz dreszczyk emocji uczestnicząc w grze terenowej Nocna Pułapka. Prawdziwą gratką będą walki gladiatorów, rozgrywki yuo.fo i szalone ewolucje na trampolinach z asekuracją oraz próba przejścia po specjalnie przygotowanej linie. Na nasz wyjątkowy obóz możesz dojechać z wielu miejsc w Polsce. Oto kilka z nich: Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław.

ogólne wrażenie

100%
 

atrakcje

100%
 

zakwaterowanie

85%
 

wyżywienie

75%
 

Procent ocen bardzo dobrych i dobrych na podstawie 20 opinii uczestników

 • decoupage – poznanie jednej z najbardziej kreatywnych technik zdobienia przedmiotów,
 • lepienie z gliny – poznanie tajników lepienia z gliny; zobaczysz, jak ze zwykłego kawałka gliny powstają niezwykłe rzeźby,
 • recykling artystyczny – nadaj nowe znaczenie przedmiotom, fantastyczne pomysły na nowe życie papieru,
 • owocowe bukiety – kiwi, truskawka czy borówka w roli kwiatów? kto zrobi najsmaczniejszy bukiet?,
 • trening umysłu – naucz się kilku podstawowych sztuczek, które pomogą Ci sukcesywnie poprawiać pamięć,
 • mega scrabble – zabawy z wyrazów, kreatywne składanie słów na megaplanszy,
 • mega twister – sprawdź swoją gibkość i wytrzymałość w wyzwaniu na planszy,
 • Akcja Integracja – jeszcze więcej gier i zabaw,
 • wesołe laboratorium – odkryj niesamowite tajemnice świata nauki,
 • stwórz bańki mydlane w rozmiarze XXL,
 • eurobungee – szalona zabawa na trampolinach z asekuracją (x2),
 • Gry Świata – poznaj gry z różnych zakątków świata: bule (Francja), molkky (Finlandia), kubb (Szwecja),
 • korfball – rozwiń swoje umiejętności sportowe podczas zdobywającej popularność gry zespołowej,
 • segway – pokonaj tor przeszkód utrzymując równowagę, przejażdżka dwuśladowym pojazdem elektrycznym,
 • slackline – poznaj sztukę utrzymywania równowagi (nie tylko ducha),
 • walki gladiatorów – wykaż się odwagą i sprytem, utrzymaj równowagę, strąć przeciwnika z podestu za pomocą gąbkowej lancy,
 • zorba – przemieszczanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli,
 • you.fo – aktywna rozrywka na świeżym powietrzu,
 • Nocna Pułapka – gra terenowa pod osłoną nocy to świetna zabawa dla Twojej drużyny,
 • nocna gra terenowa Mafia – odkryj, czy wśród Was nie ma ludzi współpracujących z mafią,
 • warsztat detektywistyczny – poznaj tajniki pracy detektywa i weź udział w śledztwie,
 • zajęcia z pierwszej pomocy – jak mogę uratować ludzkie życie?,
 • bitwa balonowa, czyli zamieniamy piłkę do siatki na baloniki z wodą – mokry przegrywa:) ,
 • prawdziwa artystyczna uczta dla oka i ducha, czyli wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.),
 • odkryj tajemnicę Trójkąta Bermudzkiego Karpacza, zobacz niezwykłą świątynię Wang, a na zakończenie zregeneruj siły w Parku Wodnym Tropikana w Karpaczu (2 h) – wstęp 23 zł dzieci do 14 lat/41 zł dzieci powyżej 14 lat – płatny dodatkowo,
 • dyskoteki – niezapomniane zabawy z DJ-em i super muzyką,
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy, konkursy,
 • możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych.

Każda kolonia/obóz oferuje bogaty wachlarz atrakcji programowych dostosowanych do wieku uczestników i rodzaju programu. Jednak by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, przygotowaliśmy dodatkowe propozycje wycieczek fakultatywnych – dla chętnych i spragnionych jeszcze większej dawki wrażeń. Wybór należy do Ciebie. Czy zechcesz skorzystać?
Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 30 osobach chętnych. Zapisy w biurze.

Legoland w Günzburgu

Wycieczka autokarowa do Niemiec, do parku rozrywki Legoland Deutschland. Czeka tu na Was wiele zabawy i adrenaliny. Atrakcje zbudowane są z klocków Lego, których wykorzystano aż 56 milionów sztuk! Odwiedzający mają do dyspozycji 9 krain tematycznych: Lego X-treme, Miasteczko Lego, Miniland – Kraina Miniatur, Mała Azja, Kraina Przygód, Kraina Piratów, Królestwo Rycerzy, Wyobraźnia, Królestwo Faraonów. Niesamowite wrażenia gwarantowane! Bilet wstępu płatny dodatkowo 29 EUR. Wyjazd jest planowany o godz. 00:15, powrót ok. 3:00 następnego dnia.

257 zł
Praga i Aqua Palace

Wycieczka autokarowa do Czech, gdzie zobaczymy m.in. ogrody Senatu, Małą Stranę z kościołem św. Mikołaja, most Karola, Stare Miasto, ratusz, zegar Orloj, rynek Staromiejski, Václavské náměstí, następnie relaks (3 h) w Aqua Palace – europejskiej klasy parku wodnym położonym na obrzeżach Pragi, w skład którego wchodzą m.in. Pałac Relaksu – 19-metrowy błękitny basen, Pałac Skarbów – magiczna strefa zabaw dla dzieci pod palmami, Pałac Przygód – 10 zjeżdżalni wodnych, rwąca rzeka, strefa zewnętrzna (czynna powyżej 15°C), basen do pływania, dziecięce boisko wodne, brodzik i zjeżdżalnia dla dzieci, leżaki na trawie, Koralowa Katedra – podmorski świat w dwóch olbrzymich akwariach. Morską faunę można obserwować z najcieplejszego basenu o temperaturze wody 37°C. Jama do nurkowania – 8 metrów głębokości.  Bilet wstępu płatny dodatkowo 19 EUR . Wyjazd jest planowany o godz. 06:30, powrót ok. 23:00.

159 zł

Dojazd własny

0 zł
Białystok
169 zł
Bydgoszcz
139 zł
Gdańsk
159 zł
Katowice
149 zł
Koszalin
159 zł
Kraków
149 zł
Łódź
119 zł
Olsztyn
69 zł
Opole
139 zł
Ostróda
89 zł
Poznań
119 zł
Szczecin
169 zł
Toruń
139 zł
Warszawa
139 zł
Wrocław
109 zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. Czytaj więcej >>

59 zł
Super Koszulka WAKACJE 2019

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

Prośby o wspólne zakwaterowanie należy zgłaszać podczas rezerwacji. Nie możemy zagwarantować spełnienia próśb zgłoszonych później niż 2 tygodnie przed wyjazdem.

3 posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (w przypadku wykupienia zagranicznych wycieczek fakultatywnych ), ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz na obowiązkowe wydatki programowe: 23 zł dzieci do 14 lat/41 zł dzieci powyżej 14 lat + ewentualny program fakultatywny.

Elementem realizacji programu są dobrowolne zdjęcia uczestników, które publikujemy na naszych stronach internetowych. Galeria zdjęć z Twoich wakacji

Mini relacje z kolonii

Zapraszamy do odwiedzania serwisu, w którym publikujemy w miarę możliwości technicznych i organizacyjnych kilka zdjęć oraz opisów najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów realizowanych za granicą, nad morzem oraz w górach. Staramy się zamieszczać zdjęcia z pobytu uczestników, które przekazują nam kierownicy kolonii. Zobacz >>

Turnus D.W. Admirał

1

30.06.2019 - 10.07.2019

1577zł

brak miejsc

2

11.07.2019 - 21.07.2019

Program nie realizowany w tym terminie

3

22.07.2019 - 01.08.2019

Program nie realizowany w tym terminie

4

02.08.2019 - 12.08.2019

1577zł

brak miejsc

“Bardzo dobrze zorganizowane i ciekawe zajęcia. Bardzo mili i sympatyczni wychowawcy oraz instruktorzy. Nie było nawet sekundy, w której można było się nudzić. Dobre jedzenie. Na pewno w następnym roku pojadę na kolonie z tego biura.”

Maja - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Byłam na wielu koloniach, jednak te spodolały mi się najbardziej. Opiekunowie i instruktorzy byli bardzo mili. Ciekawie zaplanowali czas spędzony na koloniach. Wszystkie zajęcia były super. Nie było nawet sekundy, w której można się było nudzić.”

Joanna - 10 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Bardzo mili instruktorzy i wychowawcy. Mieliśmy wypełniony czas i nie było czasu na nudę, dodatkowo zajęcia były ciekawe i dobrze prowadzone. Uważam, że była to najlepsza kolonia na jakiej byłam.”

Ala - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Kolonia w Karpaczu była moją pierwsząkolonią. Świetnie się bawiłam przez te 10 dni. Nasz wychowawca Pan Jurek na każdym kroku umilał nam czas. Instrukotrzy byli wspaniali i bardzo doświadczeni. Wszyscy dorośli obdarowali nas anielską cierpliwością.”

Nicoletta - 14 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na obozie byli mili wychowawcy i instruktorzy. Pensjonat Admirał był w okolicach pieknego Karpacza i miło było się do niego przejść. Jedyny minus to rozplanowanie zajęć. Czasami mieliśmy godzinne przerwy, a to mi się nie podoba.”

Milena - 11 lat

ogólne wrażenia

dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

“Instruktorzy bardzo mili, dobrze prowadzili zajęcia. Jedzenie dobre domowe, ośrodek w sam raz na kolonie. Duży wybór zajęć, każdy może rozwijać swoje zainteresowania.”

Zuzia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Na koloniach bardzo mi się podobało. Poznałam wspaniałych ludzi. Wychowawca bardzo miły, instruktorzy też. Nawet założyliśmy funclub Pana Rafała. Okolica bardzo ładna.”

Marta - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

bardzo dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Bardzo mili instruktorzy oraz wychowawcy. Mieliśmy bardzo dużo ciekawych i śmiesznych zajęć. Piekna okolica, dużo zieleni i ładnych kwiatów.”

Zosia - 12 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Świetnie się bawiłam. Genialne zajęcia z instruktorami, jak i zarówno zajęcia artystyczne. Wspaniały wychowawca oraz instruktorzy.”

Olimpia - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

bardzo dobre

“Szliśmy w deszcz z miasta do ośrodka jak padał mocno deszcz ale mi się podobało. Skakaliśmy na Eurobangi i robiłam salta do tyłu. Lepiliśmy z gliny. Bardzo lubię miasto Karpacz, są piekne widoki.”

Ola - 13 lat

ogólne wrażenia

bardzo dobre

atrakcje

bardzo dobre

zakwaterowanie

dobre

wyżywienie

dobre

Podobne oferty

społeczność

certyfikaty