Relacje z kolonii i obozów

Zachęcamy do korzystania z naszych serwisów specjalnie przygotowanych dla rodziców i opiekunów uczestników wakacyjnych wyjazdów organizowanych przez Szarpie Travel. Dzięki nim siedząc wygodnie przed komputerem w Olsztynie, Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach czy innym mieście, możecie Państwo na sprawdzać, jak Waszym pociechom mijają obozy młodzieżowe i kolonie 2017.

Znajdziecie tu informacje o ciekawych sytuacjach, zabawach, obejrzycie zdjęcia. Dowiecie się, jak mijają wakacje Waszych dzieci. A one po powrocie do domów z pewnością do każdej fotografii dopowiedzą wiele niezapomnianych historii! Bądź w centrum zdarzeń!

Nasz serwis zawierający relacje z kolonii i obozów  podzieliliśmy na dwie części. W pierwszej z nich zamieszczamy zdjęcia i opisy najważniejszych wydarzeń z kolonii i obozów nad morzem, w górach oraz za granicą.
Druga część zawiera relacje z kolonii i obozów w Kulce na Mazurach. To specjalne miejsce w witrynie kulka.mazury.pl w którym zamieszczamy codzienne relacje z kolonii i obozów odbywających się w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka na Mazurach. Poza szerokim opisem zobaczycie tam galerie zdjęć i filmy!

Zapraszamy!


RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW 2017


ARICHWALNE RELACJE Z KOLONII I OBOZÓW


społeczność

certyfikaty