Infolinia czynna: pn. - pt. 9:00 - 17:00
801 081 661koszt 0,49 zł/min
89 527 47 67opłata wg stawki operatora

Obóz Paintballowo-Kajakowy 2015

PRZEŻYJ SPECPRZYGODĘ!

Atrakcje: paintball - 4 fabularyzowane gry, wyprawa na poligon, 2 nocne potyczki paintballowe, techniki kamuflażu, warsztaty łącznościowe, podstawy musztry
cena 947 zł
wiek: 12-16 lat
kierunek: mazury
ośrodek: Kulka
najbliższy turnus: 28/06/2014 - 08/07/2014
dostępność:
rezerwuj  

Obóz kajakowo-paintballowy to połączenie dwóch żywiołów ziemi i wody; to spotkanie z prawdziwą przygodą na Kulce na Mazurach, gdzie nie ma mowy o nudzie! Na początek krótki instruktaż obsługi sprzętu paintballowego i możesz ruszać na niezapomnianą przygodę...Weź udział w grach taktycznych gdzie liczy się spryt i odwaga, gdzie by pokonać przeciwnika będziesz musiał wykazać się zdolnością sztuki kamuflażu, aby stać się niewidocznym. Już dziś zacznij opracowywać swoją strategię, którą wykorzystasz podczas walki w fabularyzowanej grze na poligonie, by odnieść zwycięstwo nad drużyną przeciwną! Przekonaj się, czy będziesz równie dobrym strategiem na lądzie, co na wodzie podczas wyprawy kajakowej po jeziorze Łęsk. Do zobaczenia!

zapytaj o ofertę |drukuj ofertę

Program podstawowy:

Dla Rodziców:

JEDYNY W POLSCE!!! Pakiet Super-Rodzica Piknik rodzinny - poczuj się jak prawdziwy kolonista! Zapraszamy rodziców do odwiedzenia swoich dzieci przebywających w Ośrodku Kulka i wzięcia udziału w pikniku rodzinnym. Moc atrakcji dla każdej rodziny: quady, segway, żyroskop, walki gladiatorów, Mega Jenga oraz wielkie grillowanie.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:
 • turnus I – piknik 05.07.2014
 • turnus II – piknik 13.07.2014
 • turnus III – piknik 26.07.2014
 • turnus IV – piknik 09.08.2014
 • turnus V – piknik 16.08.2014
 • turnus VI – piknik 24.08.2014
Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00

Udział w pikniku dla rodziców dzieci przebywających na Kulce jest nieodpłatny.
Odwiedź nas na Kulce i wygraj dla swojego dziecka dodatkowy pakiet zajęć paintballowych.
Codzienne relacje z Kulki Sprawdź jak bawi się Twoje dziecko. Na stronie www.blog.kolonieiobozy.pl będziesz mógł przeczytać relację, obejrzeć filmy i zdjęcia z każdego dnia obozu.
PAINTBALL:
 • 4 fabularyzowane, rozbudowane gry taktyczne z użyciem broni barwiącej Tippmann rozegrane na specjalnie przygotowanym polu do gry w paintball,
 • 2 nocne potyczki paintballowe oraz 2 gry „speedball”,
 • mega paintball: 2 ekstremalne gry rozegrane podczas wyprawy na „poligon”,
 • każdy uczestnik otrzyma aż 1000 kulek!
 • instruktaż obsługi sprzętu paintballowego: zasady działania markerów,
 • nauka budowania taktyki i strategii walki,
 • poznanie technik kamuflażu i maskowania w terenie,
 • nauka metod patrolowania terenu,
 • podstawy musztry.
KAJAKI I WODNA PRZYGODA:
 • wyprawy kajakami turystycznymi po jez. Łęsk (3 x 90 min),
 • warsztaty doskonalenia technik pływackich (w zależności od warunków pogodowych),
 • HIT! Warsztaty żeglarskie:
  • szkolenie teoretyczne: nauka wiązania węzłów, zasady bezpieczeństwa,
  • taklowanie - przygotowanie jachtu do rejsu,
  • zajęcia praktyczne z żeglowania Omegą.
 • Hit Sezonu! – Wodna rozrywka na całego! Nauka pływania na supernowoczesnych, zwrotnych i ultralekkich kajakach typu „Sit on top” ("bezburtowych"),
 • bezpieczna przeprawa samodzielnie wykonanymi tratwami.
DODATKOWO:
 • Nowość! Pakiet MEGA GIER (Chińczyk, Twister, Scrabble) – popularne gry w rozmiarach XXL,
 • warsztaty łącznościowe – obsługa telefonów polowych, szyfrowanie wiadomości,
 • codzienne zaprawy poranne,
 • kąpiele i plażowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy, konkursy,
 • Cool CLUB – klubowe klimaty; dyskoteki – niezapomniane zabawy z DJ-em, super muzyką,
 • gra podsumowująca „Operacja Jeniec” z wykorzystaniem wszystkich umiejętności zdobytych na obozie.
UWAGA: zabierz ze sobą śpiwór.

Program fakultatywny:

Propozycje dodatkowej wycieczki oraz zajęcia realizowane na poziomie zaawansowanym.

Olsztyn - wycieczka autokarowa
79 zł
Razem z przewodnikiem zwiedzisz Stare Miasto (zamek – Muzeum Warmii i Mazur, Stary Ratusz, kościół św. Jakuba, Wysoka Brama). Wizyta w Planetarium Lotów Kosmicznych.
Moduł Antygrawitacyjny
47 zł
Przejdź 3 etapy szkolenia Kosmonautów Amerykańskiej Stacji Lotów Kosmicznych „NASA”. Pokonaj grawitację i zapomnij o strachu.
Żyroskop – symulator lotów kosmicznych” sprawdzi Twoją wytrzymałość na przeciążenia panujące w innych galaktykach, „Euro Bungee”poczuj się jak kosmonauta chodzący po powierzchni Księżyca. Slackline – spacer w przestworzach – nauka chodzenia po linie na bezpiecznej wysokości. Opanujesz sztukę równowagi.
Paintball
59 zł
Fabularyzowana gra taktyczna w maskach ochronnych z użyciem broni barwiącej Tippman. Każdy uczestnik otrzyma aż 150 kulek!
Paintball Plus
159 zł
Rozegrasz 4 ekstremalne gry z użyciem broni barwiącej firmy Tippman: „Uwolnić VIPa”, „Terminator”, „Zasadzka” i "Counter Strike". Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i umiejętności na strzelnicy paintballowej. UWAGA! Każdy uczestnik otrzyma aż 500 kulek!
Pakiet Super Aktywny
99 zł
Pakiet z dreszczykiem emocji.
 • Quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej oraz pokonywanie toru z przeszkodami,
 • Segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz, konkurs na najdokładniejszy przejazd!
 • NOWOŚĆ! Żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej.
 • Hit Sezonu! – supernowoczesne, zwrotne i ultralekkie kajaki typu „Sit on top” (bezburtowe) – weź udział w superaktywnej zabawie, naucz się nimi pływać, weź udział w mini regatach!
Pakiet Super Aktywny Plus
199 zł
Potrójna dawka emocji…! Przeżyjesz atrakcje całego Pakietu Super Aktywnego (skorzystasz z quadów, segway’a, żyroskopu i kajaków „Sit on top”) a dodatkowo wyruszysz na ekstremalną wyprawę na "poligon". Czeka na Ciebie 6 hektarów specjalnie przygotowanego terenu: - terenowa przeprawa quadami, jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków, - zorbing – przemieszczanie się wewnątrz kuli sferycznej, - segway - przejażdżka po rozległym terenie w ramach wyznaczonej trasy, - MEGA HIT! Buggy Yamaha Rhino 700 – supernowoczesny czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha. Bezpiecznie pokonasz nawet najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia. Wszystkie zajęcia prowadzone są zgodnie ze standardami bezpieczeństwa pod czujnym okiem instruktora! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę.
Pakiet Super Tancerki
99 zł
Specjalnie dla dziewczyn, które kochają ruch! Uwolnij swoje emocje w tańcu! Odkryj lub rozwiń swoją pasję, ucząc się niesamowitej choreografii tańca nowoczesnego (czas trwania zajęć 3 h). Stworzony układ zaprezentujecie na kolonijnej bitwie tanecznej! Dodatkowo czeka Cię wyjątkowy trening koordynacji na Segway’u oraz mocno zakręcone szkolenie w kuli sferycznej – Zorbie.

W zestawie taniej:

ZESTAW EKSTREMALNY
199 zł
237 zł
Paintball + Pakiet Superaktywny + Olsztyn
ZESTAW SUPEREKSTREMALNY
399 zł
437 zł
Paintball Plus + Pakiet Super Aktywny Plus + Olsztyn

Świadczenia dodatkowe:

_
0 zł
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny
49 zł
Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję ,iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. więcej >>
_
0 zł

Zakwaterowanie:

Budynki mieszkalne, pokoje 5, 6-osobowe z łazienkami. W kilku pokojach piętrowe łóżka.
Namioty "igloo" - 4-osobowe - dwie sypialnie 2-osobowe wyposażone w drewniany podest, materace wojskowe i koce. Murowany pawilon sanitarny: WC, umywalki, prysznice.

Kulka jest unikalnym w skali kraju, pięknie usytuowanym specjalistycznym ośrodkiem kolonijnym o powierzchni 4 ha, położonym ok. 15 km od Szczytna nad brzegiem jeziora Łęsk, w okolicach Rezerwatu Przyrody Kulka.Ośrodek dysponuje plażą z pomostem nad jeziorem Łęsk o I klasie czystości, specjalnym torem quadowym, parkiem linowym, strzelnicami (łuki, wiatrówki oraz nowość – strzelnica paintballowa), boiskami do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki oraz placem zabaw dla dzieci.

Wyżywienie:

cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad lub kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zapewniamy:

zakwaterowanie (10 noclegów turnusy I – V, 8 noclegów turnus VI), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, instruktorów warsztatowych, opiekę ratownika, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP+autokar), za dopłatą wg tabeli.

Zabierz ze sobą:

legitymację szkolną, śpiwór i ewentualnie poduszkę „jaśka”.

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe:

Dojazd Własny0zł
Kraków129zł
Białogard129zł
Białystok99zł
Bydgoszcz99zł
Częstochowa119zł
Elbląg99zł
Ełk99zł
Gdańsk99zł
Gdynia119zł
Gniezno99zł
Katowice129zł
Kielce159zł
Koszalin119zł
Leszno129zł
Lublin159zł
Łódź159zł
Olsztyn39zł
Poznań99zł
Radom159zł
Słupsk119zł
Szczecin129zł
Toruń99zł
Warszawa99zł
Wrocław129zł
Działdowo39zł
Kętrzyn39zł

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta PKP, autokarem lub busem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 30 zł.

 • Procent ocen bardzo dobrych i dobrych dla kolonii / obozu: Obóz Paintballowo-Kajakowy w latach 2011-2012 na podstawie 216 opinii
  ogólne wrażenia97%
  wyżywienie88%
  zakwaterowanie93%
  atrakcje98%
  zobacz wszystkie opinie o koloniach i obozach
 • PRZYKŁADOWE OPINIE:
 • Poznałam dużo ciekawych ludzi. Miło spędziłam tu czas. Były ciekawe zajecia.Marta - dziewczynka | 12 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Mi się podo bało że program był pełny i mieliśmy małe pszerwy podobało mi się też że pan Łukasz był bardzo zabawny Najmniej mi się podobało system który był na stołówceMichał - chłopiec | 12 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • bardzo mi się podobało płynięcie spływem kajakowym podobał mi się paindball spodobała mi się wycieczka do bunkrów Hitlera.Szymon - chłopiec | 12 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Ta kolonia była fantastycznaKlaudia - dziewczynka | 9 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Było fajnie i chciałabym zostać jeszcze :)Kasia - dziewczynka | 11 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Moim zdaniem kolonie w Młyniku były fajne. Pod koniec było trochę nudno, ale ogólnie były ciekawe zajęcia. Jakub - chłopiec | 12 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Moja opinia jest pozytywna dla tego obozu, ponieważ bardzo mi sie podobała.Norbert - chłopiec | 10 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Było bardzo fajnie i zabawnieBartosz - chłopiec | 11 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Uważam że obuz jest fajny i ciekawy ale jedzenie było troszke słabe.Mateusz - chłopiec | 12 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Było bardzo fajnie.Przemek - chłopiec | 13 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Na tym obozie spędziłem czas bardzo miło. Wszystkie atrakcje mi się podobały. Mam nadzieję że w przyszłym roku tu przyjadę. Michał - chłopiec | 13 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Moim zdaniem każde dziecko powinno tu przyjechaćPatryk - chłopiec | 13 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Obóz jest położony w ładnej okolicy. Są ciekawe zajęcia, fani opiekunowie i dobre jedzenie.Łukasz - chłopiec | 14 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Drogie rzeczy w barze. Maski do paintballa szybko parowały. Dziury w namiotach.Adam - chłopiec | 14 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini
 • Stałem na dworze od 23:30 do 1:30 i była to dla mnie świetna zabawa, a miała być kara. Podobały mi się zajęcia z Survivalu. Lubiłem przechodzić przez płot, ale zawsze któryś z wychowanków mnie złapał i zawsze nim był Pan Marek, albo pani KasiaSebastian - chłopiec | 13 lat
  ogólne wrażenia
  wyżywienie
  zakwaterowanie
  atrakcje
  zobacz skan opini

Terminy i ceny:

igloo
pokoje z łazienkami
1.
28/06/2014 - 08/07/2014
947 zł
1297 zł
2.
09/07/2014 - 19/07/2014
 
 
3.
20/07/2014 - 30/07/2014
 
 
4.
31/07/2014 - 10/08/2014
947 zł
1297 zł
5.
11/08/2014 - 21/08/2014
947 zł
 
6.
22/08/2014 - 30/08/2014
 
1047 zł
Terminy i ceny:
X
igloo
pokoje z łazienkami
1.
28/06/2014 - 08/07/2014
947 zł
1297 zł
2.
09/07/2014 - 19/07/2014
 
 
3.
20/07/2014 - 30/07/2014
 
 
4.
31/07/2014 - 10/08/2014
947 zł
1297 zł
5.
11/08/2014 - 21/08/2014
947 zł
 
6.
22/08/2014 - 30/08/2014
 
1047 zł
zapytaj o ofertę|drukuj ofertę| Pojedź ze znajomymi

REZERWUJ JUŻ DZIŚ

Przez internet:
www.szarpie.pl
Przez telefon:
801 081 661
603 88 99 00
89 527 47 67
W biurze:
Biuro Podróży "Szarpie Travel"
ul. Mickiewicza 17/2
10-508 Olsztyn