Wakacje z Elsą

Wakacje z Elsą

WKROCZ DO TAJEMNICZEGO ŚWIATA KRAINY LODU I WRAZ Z ELSĄ I ANNĄ STAW CZOŁA PRZYGODZIE!

ATRAKCJE:

kierunek: mazury

wiek: 8 - 12 lat

dostępność:

cena: 1 377 zł REZERWUJ

PROGRAM PODSTAWOWY:

Stań się bohaterem bajkowej scenerii i razem z Elsą i Anną staw czoła przygodzie!
TRENING SPRAWNOŚCIOWY Z ANNĄ I KRISTOFFEM

 • sprawdź swoje celne oko z Anną i Kristoffem–strzelanie z procy,
 • nauka obrony przed Hansem – kurs samoobrony,
 • warsztaty pierwszej pomocy z Kristoffem,
 • orienteering z Anną – zasady orientacji w terenie, posługiwanie się mapą i kompasem, oraz GPS, zawody na orientację INO,
 • warsztaty taneczne z Anną i Kristoffem – 4x45 min,
 • bądź fit z Anną – zumba (4x45min).
STREFA PIĘKNA Z ELSĄ
 • stwórz swój nowy wizerunek – sztuka robienia makijażu,
 • zadbaj o swój wygląd – tworzenie fryzur,
 • warsztaty z pielęgnacji i zdobienia paznokci,
 • nauka tworzenia i stosowania maseczek kosmetycznych,
 • pokaz mody Waszych własnych kolekcji.
WARSZTAT ARTYSTYCZNY Z ANNĄ
 • wykonanie bransoletek szczęścia z koralików i kryształków,
 • wyczaruj Olafa z masy solnej,
 • wykonanie masek gipsowych ulubionych postaci z bajki,
 • lekcje aktorstwa – wciel się w rolę Elsy, Anny lub Kristoffa,
 • wykonaj unikalny tatuaż z henny nawiązujący do fabuły bajki.
DODATKOWA ZABAWA
 • mega gry planszowe: jenga, twister, chińczyk,
 • nocna gra terenowa „Świetliki”,
 • nocna gra terenowa „Latarnik” – NOWOŚĆ!
 • stwórz bańki mydlane w rozmiarze XXL – NOWOŚĆ!
 • pojedynek X-box,
 • zajęcia integracyjne: rurowce, wielospodnie, tunele animacyjne,
 • kąpiele i plażowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki.

DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW:

PIKNIK RODZINNY – JEDYNY W POLSCE!!!Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku KULKA. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych max dwie osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w pikniku rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy atrakcje, tj.: mega twister, segway, żyroskop, ścianka wspinaczkowa oraz grillowy poczęstunek.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:
 • turnus I – piknik 03.07.2016
 • turnus II – piknik 10.07.2016
 • turnus III – piknik 24.07.2016
 • turnus IV – piknik 06.08.2016
 • turnus V – piknik 14.08.2016
 • turnus VI – piknik 28.08.2016
Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00
CODZIENNE RELACJE Z KULKISprawdź jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News, czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.blog.kolonieiobozy.pl
DODATKOWE INFORMACJE Z ŻYCIA KULKI:

PROGRAM FAKULTATYWNY:

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziome zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!
Paintball
69 zł

Fabularyzowana gra taktyczna w maskach ochronnych z użyciem broni barwiącej firmy Tippman. Każdy uczestnik otrzyma aż 150 kulek!

Paintball Plus
159 zł

Rozegrasz 4 ekstremalne gry z użyciem broni barwiącej firmy Tippman: „Uwolnić VIPa”, „Terminator”, „Zasadzka” i „Counter Strike”. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i umiejętności na strzelnicy paintballowej. Każdy uczestnik otrzyma aż 500 kulek!

Pakiet Super Aktywny
99 zł

Pakiet z dreszczykiem emocji. Segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! Quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami. Rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie po malowniczym jeziorze Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym. Zorbing – przemieszczanie się wewnątrz kuli sferycznej.

Pakiet Super Aktywny Plus
199 zł

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego Pakietu Super Aktywnego (segway, quady, rowery wodne, zorba), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków, • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz kuli sferycznej po specjalnie przygotowanej rampie, • MEGA HIT! Yamaha Viking 700 – supernowoczesny, czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma SUPER KOSZULKĘ KULKA 2016.

Pakiet Antygrawitacyjny
99 zł

Czteroetapowe szkolenie kosmonautów: ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości ok. 9 m! Żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej Euro bungee – powietrzne akrobacje na trampolinie z systemem uprzęży alpinistycznych, Slackline – spacer w przestworzach – nauka chodzenia po linie na bezpiecznej wysokości.

Pakiet Super Taneczny
99 zł

Specjalnie dla wszystkich miłośników tańca, wszystkich którzy kochają ruch. Uwolnij swoje emocje w tańcu! Odkryj lub rozwiń swoją pasję, ucząc się niesamowitej choreografii tańca nowoczesnego (czas trwania zajęć 3 h). Dodatkowo czeka Cię wyjątkowy trening koordynacji na Segawy’u oraz mocno zakręcone szkolenie w kuli sferycznej – Zorbie.

Wycieczka autokarowa Kadzidłowo i Mikołajki
89 zł

W Mikołajkach czeka na Ciebie „Tropikana” – park rozrywki w hotelu „Gołębiewski”. Zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna to tylko niektóre z atrakcji.
W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie spotkasz różne zwierzeta, o których dotąd nie miałeś okazji słyszeć. Poznasz rzadkie gatunki takie jak: rysie, wilki, puchacze czy głuszce.
Uwaga! Bilet wstępu do parku wodnego "Tropikana" płatny dodatkowo ok. 16 zł (do 12 lat) i ok. 32 zł (powyżej 12 lat).

W ZESTAWIE TANIEJ:

Zestaw superekstremalny
399 zł
457 zł

Paintball Plus + Pakiet Superaktywny Plus + Pakiet Antygrawitacyjny

PAMIĄTKA Z WAKACJI:

Super Koszulka ZALOGOWANI NA MAZURACH 2016
39 zł

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

ŚWIADCZENIA DODATKOWE:

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny
49 zł

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję, iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. więcej >>

ZAKWATEROWANIE

Budynki mieszkalne, pokoje 5 i 6 – osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany, półki, szafy, stół i krzesła; w kilku pokojach piętrowe łóżka.

WYŻYWIENIE

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad (lub obiadokolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

ZAPEWNIAMY:

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i codzienne dyżury lekarza), instruktorów warsztatowych, animatorów, opiekę ratowników, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą wg tabeli.

ZABIERZ ZE SOBĄ:

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, suchy prowiant na drogę dojazdową.

KADRA, BEZPIECZEŃSTWO, OPIEKA MEDYCZNA:

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku posiadamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur.
O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie codziennych dyżurów na Ośrodku. Ratownicy WOPR stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PRZYRODA:

Ośrodek Kulka jest położony na granicy Rezerwatu Przyrody KULKA, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

MIEJSCA WYJAZDÓW I DOPŁATY ZA POŁĄCZENIA ANTENOWE:

Białystok
129 zł
Bydgoszcz
119 zł
Elbląg
119 zł
Gdańsk
119 zł
Gdynia
139 zł
Gniezno
119 zł
Katowice
149 zł
Koszalin
139 zł
Kraków
149 zł
Leszno
149 zł
Łódź
179 zł
Olsztyn
49 zł
Poznań
129 zł
Słupsk
139 zł
Szczecin
149 zł
Toruń
119 zł
Warszawa
129 zł
Wrocław
149 zł
Dojazd własny
0 zł


Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta PKP, autokarem lub busem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 30 zł.

OPINIE

PROCENT OCEN BARDZO DOBRYCH I DOBRYCH DLA KOLONII / OBOZU: Wakacje z Elsą na podstawie 225 opinii z lat: 2011-2015

OGÓLNE WRAŻENIE

99%

WYŻYWIENIE

99%

ZAKWATEROWANIE

99%

ATRAKCJE

99%

PRZYKŁADOWE OPINIE

Wychowawcy w Kulce są bardzo mili. Bardzo podobały mi się zabawy na ośrodku. W Kulce były bardzo sympatyczne koleżanki

Magdalena - dziewczynka, 10 lat
ogólne wrażenie dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

0

Zofia - dziewczynka, 7 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Było super bardzo mi się podobało. Ciekawe zajęcia super pomysły a jedzenie na stołówce pycha! Ośrodek miły, przytulny, czysty, zadbany i bardzo ciekawy.

Karolina - dziewczynka, 10 lat
ogólne wrażenie dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Było bardzo fajnie i poznałam bardzo dużo koleżanek. Wychowawcy byli bardzo mili. W następny roku pojadę tam samo.

Monika - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Pani Paulina jest bardzo miła dla mnie. Zajęcia z Panią Mają są bardzo fajne. Dziękuję za kolonie Panie kierowniku kolonii/obozów

Zosia - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Podobało mi się i nie chce stąd wyjechać. Jak wyjade to się popłacze za koleżankami i Panią.

Dominika - dziewczynka, 7 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Najbardziej mi się podobała makijarze. Nasza pani była wspaniała. Najbardziej podobało mi się moje ….

Aleksandra - dziewczynka, 10 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Pani fajna i miła kolerzanki fajne jezioro czyste ładne pokoje i bardzo rórzowe.

Karina - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Naj bardziej podobało mi się zajeća z makijarzu. Bardzo smakuje mi tu jedzenie. Mojim zdaniemten ośrodek powinien być okrongły.

Karolina - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

0

0 - chłopiec, 0 lat
ogólne wrażenie
wyżywienie
zakwaterowanie
atrakcje
ZOBACZ SKAN OPINII

Pani cudowna będę za nią tenskincz Fajne koleżanki i koledz Jezioro czyste i śliczne

Amelka - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

PODOBA MI SIĘ COOL CLUB. MI SIĘ PODOBA NASZ POKUJ. MI SIĘ PODOBA PLAŻA.

Emilia - dziewczynka, 8 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Ciekawe i rozrywkowe zajęcia. Mili instruktorzy, którzy zawsze w potrzebie pomogą. W skrócie - można na nich liczyć. (Najlepsza pani Justyna Nurkiewicz). Bardzo podoba mi się pomysł (w mojej koloni) o naklejkach, konkursach itp. W następnym roku mam nadzi

Julia - dziewczynka, 11 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Zajęcia były fajne Jedzenie było dobre Pani była bardzo miła

Maja - dziewczynka, 8 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Pani była miła i fajna. Prawie codziennie chodzilismy nad jezioro, czasami padało ale było fajnie! Był ładny osrodek! :)

Iga - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII
TERMINY I CENY pokoje z łazienką
1 25/06/2016 - 05/07/2016 1 377 zł brak miejsc
2 06/07/2016 - 16/07/2016
3 17/07/2016 - 27/07/2016 1 377 zł brak miejsc
4 28/07/2016 - 07/08/2016
5 08/08/2016 - 18/08/2016 1 377 zł brak miejsc
6 19/08/2016 - 29/08/2016