Wakacje z Elsą

Wakacje z Elsą

ROZPOCZNIJ KOLEJNY ROK NAUKI W STRASZYCEUM!

ATRAKCJE: warsztaty z charakteryzacji, walki gladiatorów, pakiet mega gier, orientering z Clawdeen, warsztaty taneczne

kierunek: mazury

wiek: 8 - 12 lat

dostępność:

cena: 1 377 zł REZERWUJ

Straszyceum – najbardziej upiorna ze szkół, stoi otworem przed odważnymi. Jakie przygody czekają na amatorów dobrej zabawy? Active Monster High ma w planie wieczorny Orienteering z Clawdeen, gdzie poznasz zasady orientacji w terenie. W Buety Monster High podczas zajęć z mrocznych makijaży nauczysz się stylizacji wizerunku, a na straszyfryzurach – dobierania uczesania. Art Monster High zaś to szkoła lepienia z gliny, robienia masek gipsowych i bransoletek z koralików. Musisz tam być!

PROGRAM PODSTAWOWY:

Szkoła w wakacje? Jak najbardziej! Witamy w Straszyceum – najbardziej upiornej ze szkół! Razem z naszymi straszliwie przyjaznymi bohaterkami przeżyjemy niesamowite przygody. To obóz dla wszystkich fanów Straszyciółek i nie tylko. ACTIVE MONSTER HIGH:

 • wieczorny Orienteering z Clawdeen – zasady orientacji w terenie, posługiwania się mapą i kompasem, oraz GPS zawody na orientację (INO),
 • trening straszykarski – nauka gry w koszykówkę (2x45min),
 • doskonalenie technik pływackich z Lagooną (w zależności od warunków pogodowych),
 • pojedynek Straszyciółek – gladiatorki – wykaż się odwagą i sprytem w pojedynku najsilniejszych,
 • strzelanie z procy – celne oko Draculauri,
 • trening Potworniarek – warsztaty taneczne – cheerlidering (6 x 45 min).
BEAUTY MONSTER HIGH:
 • mroczne makijaże – nauka stylizacji wizerunku,
 • straszyfryzury – dobieranie fryzur,
 • SPA Skelity – maseczki kosmetyczne – domowe sposoby dbania o urodę,
 • stylowy upiór – warsztaty z charakteryzacji,
 • Miss Monster High – wybory najpiękniejszej Monsterki.
ART MONSTER HIGH:
 • wykonanie egipskich talizmanów szczęścia z Cleo de Nile,
 • warsztaty lepienia z gliny – jak przystało na prawdziwą straszyciółkę, stworzysz własne, ulubione zwierzątko,
 • monsterskie bransoletki – warsztaty tworzenia biżuterii,
 • maski gipsowe – stwórz maskę najfajniejszej Monster High,
 • wciel się w rolę jednej z bohaterek Monster High – mini lekcje aktorstwa,
 • tworzenie upiornie fajnych tatuaży z henny.
PARTY MONSTER HIGH:
 • potworne gry – Pakiet MEGA GIER (Chińczyk, Twister, Scrabble) – popularne gry w rozmiarach XXL,
 • gry i zabawy z Frankie Stein – zabawa kolorową chustą „Klanzy”,
 • potworne Pidżama Party!,
 • Straszyfilmiki – zobacz najfajniejsze odcinki Monster High,
 • karaoke z zespołem „Zjemwas Brothers”,
 • podsumowania dnia w gronie straszyciółek – codzienne szkolne oceny zastąpi przyznawanie koralików do modnych NIE TYLKO w straszyceum bransoletek,
 • jako podsumowanie Wielki Konkurs Talentów na Mrocznej Plaży – pojedynek o różdżkę Animuszu,
 • na zakończenie Wielka Potańcówka w Straszyceum,
 • strefa Xbox – Time to Shine – stwórz wirtualny program artystyczny,
 • konkurs z nagrodami z wiedzy o Monster High,
 • kąpiele i plażowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy, konkursy, dyskoteki.

DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW:

PIKNIK RODZINNY – JEDYNY W POLSCE!!!Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku KULKA. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych (ze względów organizacyjnych max dwie osoby) wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w pikniku rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy atrakcje, tj.: mega twister, segway, żyroskop, ścianka wspinaczkowa oraz grillowy poczęstunek.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:
 • turnus I – piknik 03.07.2016
 • turnus II – piknik 10.07.2016
 • turnus III – piknik 24.07.2016
 • turnus IV – piknik 06.08.2016
 • turnus V – piknik 14.08.2016
 • turnus VI – piknik 28.08.2016
Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00
CODZIENNE RELACJE Z KULKISprawdź jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.blog.kolonieiobozy.pl
DODATKOWE INFORMACJE Z ŻYCIA KULKI:

PROGRAM FAKULTATYWNY:

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziome zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!
Paintball
69 zł

Fabularyzowana gra taktyczna w maskach ochronnych z użyciem broni barwiącej firmy Tippman. Każdy uczestnik otrzyma aż 150 kulek!

Paintball Plus
159 zł

Rozegrasz 4 ekstremalne gry z użyciem broni barwiącej firmy Tippman: „Uwolnić VIPa”, „Terminator”, „Zasadzka” i „Counter Strike”. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i umiejętności na strzelnicy paintballowej. Każdy uczestnik otrzyma aż 500 kulek!

Pakiet Super Aktywny
99 zł

Pakiet z dreszczykiem emocji. Segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz oraz konkurs na najdokładniejszy przejazd! Quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej i pokonywanie toru z przeszkodami. Rowery wodne – weź udział w aktywnej przeprawie po malowniczym jeziorze Łęsk i sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym. Zorbing – przemieszczanie się wewnątrz kuli sferycznej.

Pakiet Super Aktywny Plus
199 zł

Przeżyj ekstremalne atrakcje całego Pakietu Super Aktywnego (segway, quady, rowery wodne, zorba), a dodatkowo wyrusz na ekstremalną wyprawę na „poligon”, gdzie na 6 ha specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: • terenowa przeprawa quadami – jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków, • zorbing – przemieszczanie się wewnątrz kuli sferycznej po specjalnie przygotowanej rampie, • MEGA HIT! Yamaha Viking 700 – supernowoczesny, czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha. Wszystkie zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem instruktora zgodnie ze standardami bezpieczeństwa! Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma SUPER KOSZULKĘ KULKA 2016.

Pakiet Antygrawitacyjny
99 zł

Czteroetapowe szkolenie kosmonautów: ścianka wspinaczkowa – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z czterema niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości ok. 9 m! Żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz prawdziwe przeciążenia podobne do odczuwalnych podczas startu rakiety kosmicznej Euro bungee – powietrzne akrobacje na trampolinie z systemem uprzęży alpinistycznych, Slackline – spacer w przestworzach – nauka chodzenia po linie na bezpiecznej wysokości.

Pakiet Super Taneczny
99 zł

Specjalnie dla wszystkich miłośników tańca, wszystkich którzy kochają ruch. Uwolnij swoje emocje w tańcu! Odkryj lub rozwiń swoją pasję, ucząc się niesamowitej choreografii tańca nowoczesnego (czas trwania zajęć 3 h). Dodatkowo czeka Cię wyjątkowy trening koordynacji na Segawy’u oraz mocno zakręcone szkolenie w kuli sferycznej – Zorbie.

Wycieczka autokarowa Kadzidłowo i Mikołajki
89 zł

W Mikołajkach czeka na Ciebie „Tropikana” – park rozrywki w hotelu „Gołębiewski”. Zjeżdżalnie rurowe o łącznej długości 700 metrów, jacuzzi, sauny, jaskinia solna i śnieżna to tylko niektóre z atrakcji.
W Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie spotkasz różne zwierzeta, o których dotąd nie miałeś okazji słyszeć. Poznasz rzadkie gatunki takie jak: rysie, wilki, puchacze czy głuszce.
Uwaga! Bilet wstępu do parku wodnego "Tropikana" płatny dodatkowo ok. 16 zł (do 12 lat) i ok. 32 zł (powyżej 12 lat).

W ZESTAWIE TANIEJ:

Zestaw superekstremalny
399 zł
457 zł

Paintball Plus + Pakiet Superaktywny Plus + Pakiet Antygrawitacyjny

PAMIĄTKA Z WAKACJI:

Super Koszulka KULKA 2016
39 zł

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

ŚWIADCZENIA DODATKOWE:

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny
49 zł

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję ,iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. więcej >>

ZAKWATEROWANIE

Budynki mieszkalne, pokoje 5 i 6 – osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany, półki, szafy, stół i krzesła; w kilku pokojach piętrowe łóżka.

WYŻYWIENIE

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad (lub obiadokolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

ZAPEWNIAMY:

Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i codzienne dyżury lekarza), instruktorów warsztatowych, animatorów, opiekę ratowników, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą wg tabeli.

ZABIERZ ZE SOBĄ:

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, suchy prowiant na drogę dojazdową.

KADRA, BEZPIECZEŃSTWO, OPIEKA MEDYCZNA:

Doświadczony i zgrany zespół pracowników OW Kulka zapewni bezpieczny i niezapomniany wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że szczególnie podczas pracy z dziećmi najważniejszą kwestią jest troska o bezpieczeństwo. Nasza kadra przechodzi dodatkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz metodyki pracy z dziećmi i młodzieżą. Jako jedni z nielicznych organizatorów wypoczynku posiadamy certyfikat ISO 9001, prestiżową Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości, certyfikat jakości QI oraz znak jakości KidZone. Legitymujemy się certyfikatem Produkt Warmii i Mazur.
O zdrowie naszych uczestników całodobowo dba pielęgniarka. Lekarz przyjmuje w trakcie codziennych dyżurów na Ośrodku. Ratownicy WOPR stoją na straży bezpieczeństwa wszystkich zajęć odbywających się nad wodą, biorą również udział w organizacji i realizacji wodnych atrakcji.

PRZYRODA:

Ośrodek Kulka jest położony na granicy Rezerwatu Przyrody KULKA, charakteryzującego się występowaniem rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Ośrodek od strony północnej otoczony jest malowniczym jeziorem rynnowym o I klasie czystości wód. Od najbliższych miejscowości dzieli nas kilka hektarów czystych lasów. Malownicze położenie sprawia, że pobyt w Kulce to niezapomniane przeżycie.

MIEJSCA WYJAZDÓW I DOPŁATY ZA POŁĄCZENIA ANTENOWE:

Białystok
129 zł
Bydgoszcz
119 zł
Elbląg
119 zł
Gdańsk
119 zł
Gdynia
139 zł
Gniezno
119 zł
Katowice
149 zł
Koszalin
139 zł
Kraków
149 zł
Leszno
149 zł
Łódź
179 zł
Olsztyn
49 zł
Poznań
129 zł
Słupsk
139 zł
Szczecin
149 zł
Toruń
119 zł
Warszawa
129 zł
Wrocław
149 zł
Dojazd własny
0 zł


Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta PKP, autokarem lub busem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 30 zł.
* Połączenia antenowe z Lublina i Kielc realizowane są tylko w turnusach IV, V i VI.
** Połączenie antenowe z Częstochowy realizowane jest tylko w turnusach I, II i III.

OPINIE

PROCENT OCEN BARDZO DOBRYCH I DOBRYCH DLA KOLONII / OBOZU: OBÓZ PAINTBALLOWY W LATACH 2011-2014 na podstawie 210 opinii

OGÓLNE WRAŻENIE

99%

WYŻYWIENIE

99%

ZAKWATEROWANIE

99%

ATRAKCJE

99%

PRZYKŁADOWE OPINIE

Najbardziej mi się podobało że pani była bardzo miła. Że było dobrejedzenie. I że wszyscy byli dla mnie mili

Zuzia - dziewczynka, 8 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Bardzo pani była miła. Bardzo mi się podobały zajecia. Podoba mi isę w kulce

Milena - dziewczynka, 8 lat
ogólne wrażenie dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Posiłki bardzo pyszne i zdrowe. Atrakcje świetne i dobrze przemyślane. Nauczyciel - wychowawca. Bardzo pomaga, spiera, opiekuje

Zuzia - dziewczynka, 11 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Było bardzo fajnie poznałam siedem nowych koleżanek wszystkie się bardzo miłe pomagają mi w rużnych sprawach na przykład gdy upadłam na piasek

Weronika - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

pywanie, zajeńca, jedzenie

Julita - dziewczynka, 8 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

PANI ANAI MA ŁADNE KAPCIE I BYŁA DLA MNIE BARDZO MIŁA I WOGULE. INSTRUKTOZY BYLI TACY SE. A NA DYSKOTECE BYŁO TROCH NUDNO. SZKODA, ŻE NIE BĘTE MOGŁA TU ZA ROK.

Weronika - dziewczynka, 12 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Pani fajna i miła kolerzanki fajne jezioro czyste ładne pokoje i bardzo rórzowe.

Karina - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Wychowawczyni była fajna. Zajęcia były fajne. Jedzenie było bardzo dobre.

Maja - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

JEDZENIE BYŁO BARDZO SMACZNE I PRZYPOMINAŁO MI DOM. ŁUSZKO BYŁO BARDZO WYGODNE. A KOLEZANKI SĄ MIŁE I POMAGAJĄ GDY JESTĘ SMUTNA.

Gabi - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Najbardziej podobały mi się zajencia z jazda na segway. I terz zajęcia orjętacja z Klołdin. I terz konkurs na najstraszniejszom fryzurę.

Julia - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Pani wychowawczyni jest bardzo miła, sympatyczna. Bardzo podoba mi się ten ośrodek. Mam nadzieję że za rok tu przyjadę. Instruktorzy bardzo fajnie prowadzili lekcje.

Julia - dziewczynka, 10 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Bardzo mi się podobały zajęcia taneczne na których Pani uczyła tańczyć różnych układów. Chodziłyśmy też nad jezioro. Można było się kąpać w nim i opalać się na ręcznikach. Jedzenie było bardzo dobre.

Karolina - dziewczynka, 8 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Nasza pani jest bardzo miła. Są fajne pokoje. Zajęcia sa bardzo super.

Wiktoria - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

podobało mi się wychowawczyni obozu. Bende brać przykład z wychowawców. Atrakcję się mi podobały

Olga - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

0

Maja - dziewczynka, 7 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII
TERMINY I CENY pokoje z łazienką
1 25/06/2016 - 05/07/2016 1 377 zł wkrótce
2 06/07/2016 - 16/07/2016
3 17/07/2016 - 27/07/2016 1 377 zł wkrótce
4 28/07/2016 - 07/08/2016
5 08/08/2016 - 18/08/2016 1 377 zł wkrótce
6 19/08/2016 - 29/08/2016