Monster High

Monster High

ROZPOCZNIJ KOLEJNY ROK NAUKI W STRASZYCEUM!

ATRAKCJE: warsztaty z charakteryzacji, walki gladiatorów, pakiet mega gier, orientering z Clawdeen, warsztaty taneczne

kierunek: mazury

wiek: 8 - 12 lat

dostępność:

cena: 1 297 zł REZERWUJ

Straszyceum – najbardziej upiorna ze szkół, stoi otworem przed odważnymi. Jakie przygody czekają na amatorów dobrej zabawy? Active Monster High ma w planie wieczorny Orienteering z Clawdeen, gdzie poznasz zasady orientacji w terenie. W Buety Monster High podczas zajęć z mrocznych makijaży nauczysz się stylizacji wizerunku, a na straszyfryzurach – dobierania uczesania. Art Monster High zaś to szkoła lepienia z gliny, robienia masek gipsowych i bransoletek z koralików. Musisz tam być!

PROGRAM PODSTAWOWY:

Szkoła w wakacje? Jak najbardziej! Witamy w Straszyceum – najbardziej upiornej ze szkół! Razem z naszymi straszliwie przyjaznymi bohaterkami przeżyjemy niesamowite przygody. To obóz dla wszystkich fanów Straszyciółek i nie tylko. ACTIVE MONSTER HIGH:

 • wieczorny Orienteering z Clawdeen – zasady orientacji w terenie, posługiwania się mapą i kompasem, oraz GPS zawody na orientację (INO),
 • trening straszykarski – nauka gry w koszykówkę (2x45min),
 • doskonalenie technik pływackich z Lagooną (w zależności od warunków pogodowych),
 • pojedynek Straszyciółek – gladiatorki – wykaż się odwagą i sprytem w pojedynku najsilniejszych,
 • strzelanie z procy – celne oko Draculauri,
 • trening Potworniarek – warsztaty taneczne – cheerlidering (6 x 45 min).
BEAUTY MONSTER HIGH:
 • mroczne makijaże – nauka stylizacji wizerunku,
 • straszyfryzury – dobieranie fryzur,
 • SPA Skelity – maseczki kosmetyczne – domowe sposoby dbania o urodę,
 • stylowy upiór – warsztaty z charakteryzacji,
 • Miss Monster High – wybory najpiękniejszej Monsterki.
ART MONSTER HIGH:
 • wykonanie egipskich talizmanów szczęścia z Cleo de Nile,
 • warsztaty lepienia z gliny – jak przystało na prawdziwą straszyciółkę, stworzysz własne, ulubione zwierzątko,
 • monsterskie bransoletki – warsztaty tworzenia biżuterii,
 • maski gipsowe – stwórz maskę najfajniejszej Monster High,
 • wciel się w rolę jednej z bohaterek Monster High – mini lekcje aktorstwa,
 • tworzenie upiornie fajnych tatuaży z henny.
PARTY MONSTER HIGH:
 • potworne gry – Pakiet MEGA GIER (Chińczyk, Twister, Scrabble) – popularne gry w rozmiarach XXL,
 • gry i zabawy z Frankie Stein – zabawa kolorową chustą „Klanzy”,
 • potworne Pidżama Party!,
 • Straszyfilmiki – zobacz najfajniejsze odcinki Monster High,
 • karaoke z zespołem „Zjemwas Brothers”,
 • podsumowania dnia w gronie straszyciółek – codzienne szkolne oceny zastąpi przyznawanie koralików do modnych NIE TYLKO w straszyceum bransoletek,
 • jako podsumowanie Wielki Konkurs Talentów na Mrocznej Plaży – pojedynek o różdżkę Animuszu,
 • na zakończenie Wielka Potańcówka w Straszyceum,
 • strefa Xbox – Time to Shine – stwórz wirtualny program artystyczny,
 • konkurs z nagrodami z wiedzy o Monster High,
 • kąpiele i plażowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, gry i zabawy, konkursy, dyskoteki.

DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW:

PIKNIK RODZINNY – JEDYNY W POLSCE!!! Odwiedź swoje dziecko przebywające na kolonii lub obozie w ośrodku KULKA. Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych wszystkich dzieci przebywających w OW Kulka do nieodpłatnego udziału w pikniku rodzinnym. Dla gości pikniku przygotowaliśmy atrakcje, tj.: segway, żyroskop, walki gladiatorów, mega jenga oraz grillowy poczęstunek.

Terminy pikników dla poszczególnych turnusów:
 • turnus I – piknik 04.07.2015
 • turnus II – piknik 12.07.2015
 • turnus III – piknik 25.07.2015
 • turnus IV – piknik 08.08.2015
 • turnus V – piknik 15.08.2015
 • turnus VI – piknik 23.08.2015
Godziny trwania pikniku: 11.00-16.00
CODZIENNE RELACJE Z KULKI Sprawdź jak się bawi Twoje dziecko. Codzienny Cool News czyli relacje i opisy, super filmik oraz pakiet zdjęć z każdego dnia obozu na stronie www.blog.kolonieiobozy.pl
FACEBOOK: dodatkowe ciekawostki z życia Kulki na profilu Kulka na Mazurach: www.facebook.com/Kulka.Mazury

PROGRAM FAKULTATYWNY:

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH!
Specjalnie przygotowane propozycje zajęć aktywnych realizowanych na poziome zaawansowanym, a także ciekawa wycieczka krajoznawcza. Chcesz jeszcze aktywniej spędzić czas i przeżyć jeszcze więcej wrażeń? – skorzystaj z atrakcji programu fakultatywnego!
Paintball
59 zł

Fabularyzowana gra taktyczna w maskach ochronnych z użyciem broni barwiącej Tippman. Każdy uczestnik otrzyma aż 150 kulek!

Paintball Plus
159 zł

Rozegrasz 4 ekstremalne gry z użyciem broni barwiącej firmy Tippman: „Uwolnić VIPa”, „Terminator”, „Zasadzka” i „Counter Strike”. Bonus! Dodatkowo sprawdzisz swoją celność i umiejętności na strzelnicy paintballowej. Każdy uczestnik otrzyma aż 500 kulek!

Pakiet Super Aktywny
99 zł

Pakiet z dreszczykiem emocji. Ścianka wspinaczkowa – HIT SEZONU! – supernowoczesna, wolnostojąca ścianka z 4 niezależnymi trasami – zdobądź się na odwagę i pokonaj trasę wspinaczkową o wysokości ok. 9 m. Rowery Wodne – NOWOŚĆ! weź udział w aktywnej przeprawie wodnej po jeziorze Łęsk, sprawdź swoje umiejętności na sprzęcie pływającym. Quady – przeprawa po specjalnie przygotowanym torze, nauka jazdy precyzyjnej oraz pokonywanie toru z przeszkodami. Segway – przejażdżka dwuśladowym pojazdem, który sam utrzyma Cię w stanie równowagi, nauka jazdy wstecz, konkurs na najdokładniejszy przejazd!

Pakiet Super Aktywny Plus
199 zł

Potrójna dawka emocji! Przeżyj atrakcje całego Pakietu Super Aktywnego (skorzystasz ze ścianki wspinaczkowej, rowerów wodnych, quadów, segwaya) a dodatkowo wyruszysz na ekstremalną wyprawę na „poligon”. Na 6 hektarach specjalnie przygotowanego terenu czeka na Ciebie dodatkowo: terenowa przeprawa quadami, jazda po torze przygotowanym dla wymagających motomaniaków. Zorbing – przemieszczanie się wewnątrz kuli sferycznej. Segway – przejażdżka po rozległym terenie w ramach wyznaczonej trasy. MEGA HIT! Buggy Yamaha Viking 700 – supernowoczesny, czterokołowy pojazd terenowy firmy Yamaha. Bezpiecznie pokonasz nawet najtrudniejsze leśne przeszkody i wzniesienia. Wszystkie zajęcia prowadzone są zgodnie ze standardami bezpieczeństwa pod czujnym okiem instruktora! Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma SUPER KOSZULKĘ KULKA 2015.

Moduł Antygrawitacyjny
49 zł

Trzyetapowe szkolenie kosmonautów. Żyroskop – supernowoczesne urządzenie, w którym poczujesz przeciążenie podobne do odczuwanych podczas startu rakiety kosmicznej. Euro bungee – powietrzne akrobacje na trampolinie z systemem uprzęży alpinistycznych. Slackline – spacer w przestworzach – nauka chodzenia po linie na bezpiecznej wysokości.

Pakiet Super Tancerki
99 zł

Specjalnie dla dziewczyn! Pakiet dla wszystkich, które kochają ruch. Uwolnij swoje emocje w tańcu! Odkryj lub rozwiń swoją pasję, ucząc się niesamowitej choreografii tańca nowoczesnego (czas trwania zajęć 3 h). Stworzony układ zaprezentujecie na kolonijnej bitwie tanecznej! Dodatkowo czeka Cię wyjątkowy trening koordynacji na Segway'u oraz mocno zakręcone szkolenie w kuli sferycznej – Zorbie.

Olsztyn - wycieczka autokarowa
89 zł

Zwiedzanie starego miasta (zamek – Muzeum Warmii i Mazur, Stary Ratusz, kościół św. Jakuba, Wysoka Brama), wizyta w Planetarium.

W ZESTAWIE TANIEJ:

Zestaw ekstremalny
179 zł
207 zł

Paintball + Pakiet Superaktywny + Moduł Antygrawitacyjny

Zestaw superekstremalny
369 zł
407 zł

Paintball Plus + Pakiet Superaktywny Plus + Moduł Antygrawitacyjny

PAMIĄTKA Z WAKACJI:

Koszulka KULKA
39 zł

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla Kulki, może być Twoja.

ŚWIADCZENIA DODATKOWE:

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny
49 zł

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji.
Cena zakupionej imprezy turystycznej nie powinna ulec zmianie, są jednak pewne wyjątki w nieprzewidzianych i niezależnych od biura sytuacji. W przypadku wykupienia Ubezpieczenia Rezygnacji z Imprezy Turystycznej, klient otrzymuje nieodpłatnie gwarancję ,iż ustalona cena imprezy nie zostanie podwyższona w żadnym przypadku. więcej >>

ZAKWATEROWANIE

Budynki mieszkalne, pokoje 5 i 6 – osobowe z łazienkami. Pokoje wyposażone w tapczany, półki, szafy, stół i krzesła; w kilku pokojach znajduje się po jednym, piętrowym łóżku.

WYŻYWIENIE

Duża i przestronna stołówka, w której spróbujesz pysznych, domowych posiłków przyrządzonych w nowocześnie wyposażonej kuchni. Zapewniamy cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Pierwszy posiłek – obiad (lub obiadokolacja w przypadku późnego przyjazdu), ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu.

ZAPEWNIAMY:

Zakwaterowanie (10 noclegów turnusy I-V, 8 noclegów turnus VI), wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną oraz medyczną (całodobowa opieka pielęgniarki i codzienne dyżury lekarza), instruktorów warsztatowych, animatorów, opiekę ratowników, ubezpieczenie NNW. Transport pod opieką konwojenta (PKP, autokarem lub busem) za dopłatą wg tabeli.

ZABIERZ ZE SOBĄ:

Legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, nakrycie głowy, obuwie i strój sportowy, suchy prowiant na drogę dojazdową.

MIEJSCA WYJAZDÓW I DOPŁATY ZA POŁĄCZENIA ANTENOWE:

Białystok
119 zł
Bydgoszcz
119 zł
Częstochowa**
139 zł
Elbląg
119 zł
Ełk
119 zł
Gdańsk
119 zł
Gdynia
139 zł
Gniezno
119 zł
Katowice
149 zł
Kielce*
179 zł
Koszalin
139 zł
Kraków
149 zł
Leszno
149 zł
Lublin*
179 zł
Łódź
179 zł
Olsztyn
49 zł
Poznań
119 zł
Słupsk
139 zł
Szczecin
149 zł
Toruń
119 zł
Warszawa
119 zł
Wrocław
149 zł
Dojazd Własny
0 zł


Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta PKP, autokarem lub busem.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 30 zł.
* Połączenia antenowe z Lublina i Kielc realizowane są tylko w turnusach IV, V i VI.
** Połączenie antenowe z Częstochowy realizowane jest tylko w turnusach I, II i III.

OPINIE

PROCENT OCEN BARDZO DOBRYCH I DOBRYCH DLA KOLONII / OBOZU: OBÓZ PAINTBALLOWY W LATACH 2011-2014 na podstawie 210 opinii

OGÓLNE WRAŻENIE

99%

WYŻYWIENIE

99%

ZAKWATEROWANIE

99%

ATRAKCJE

99%

PRZYKŁADOWE OPINIE

PANI PAULINA EST SUPER Lubię Panią Paulinę. Lubię pana kierownika

Wiktoria - dziewczynka, 8 lat
ogólne wrażenie dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Dobre są obiady. Bardzo miła jest nasza pani. Bardzo fajne mamy pokoje.

Marta - dziewczynka, 8 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

BARDZO LUBIE PANIĄ. FAJNY POKÓJ. SUPER BAR.

Ola - dziewczynka, 8 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Zajęcia były fajne Jedzenie było dobre Pani była bardzo miła

Maja - dziewczynka, 8 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Jest tu bardzo fajnie. Mamy bardzo miłą panią. Dobrze się tu bawię.

Mia - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

BYŁO NA OLARZY EKSTRA !!! PODOBAŁY MI SIĘ ZORBINK !!! LUBIE BARCO COOL BAR !!!

Karolina - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

zajęcia sę bardzo fajne. Zabawy były super. Nasza pani jest super

Marta - dziewczynka, 7 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Najbardziej podobały mi się zajęcia z makijarzu i stylizacji. Pani jest bardzo miła i lubie ją najbardziej. Myślę że kulka jest najlepszym ośrodkiem kolonijnym

Oliwia - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Według mnie wyjazd był wspaniały, ponieważ atrakcje i zajęcia były wspaniałe i ciekawe. Bardzo podobali mi się też wychowawcy. Jedzenie na kolonii były sycące i smaczne, a także zdrowe. Można było też wybierać co chce się zjeść. Plaża i ośrodek też były c

Aleksandra - dziewczynka, 10 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Było dobre jedzenie. Było fajnie. Pani Justyna była spoko.

Zuzanna - dziewczynka, 8 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Kolonie były super, ale przydało by się jeszcze więcej rzeczy o Monster High. Oglądanie Odcinków MH było fajne choć przydałyby się dłuższe odcinki takie jak ... Jedzenie było pyszne!!!!!

Kasia - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Wychowawcy byli mili. Zajęcia, były dobrze zorganizowane. Były bardzo miłe i sympatyczne koleżanki.

Ania - dziewczynka, 10 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Zajęcia były fajne. Wychowawczyni były super. Posiłki mi smakowały

Emilia - dziewczynka, 10 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

fajnie ośrodek był piękny. Pani jest miła i … jest dobra. Ładne jezioro tu jest przyjemnie.

Kornelia - dziewczynka, 9 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII

Bardzo dobrze oceniam zajęcia Bardzo fajni Pani jest fajna

Aleksandra - dziewczynka, 12 lat
ogólne wrażenie bardzo dobre
wyżywienie bardzo dobre
zakwaterowanie bardzo dobre
atrakcje bardzo dobre
ZOBACZ SKAN OPINII
TERMINY I CENY pokój z łazienką
1 27/06/2015 - 07/07/2015 1 297 zł brak miejsc
2 08/07/2015 - 18/07/2015
3 19/07/2015 - 29/07/2015 1 297 zł brak miejsc
4 30/07/2015 - 09/08/2015 1 297 zł brak miejsc
5 10/08/2015 - 20/08/2015
6 21/08/2015 - 29/08/2015 1 137 zł brak miejsc